fbpx
Kategorie
Blog

Depilacja laserowa – dlaczego warto?

Laserowe usuwanie owłosienia to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie dla osób pragnących pozbyć się niechcianego owłosienia na dłużej. W artykule przedstawimy zalety tego zabiegu, opiszemy wyjątkowe cechy lasera Soprano oraz odpowiemy na trzy najczęstsze pytania dotyczące depilacji laserowej. W tekście dowiesz się również więcej o samym zabiegu depilacji laserowej ze wskazaniem, czemu warto wykonać ją w naszym salonie we Wrocławiu lub Warszawie. Jeden z atutów to opinie znanych aktorek czy vlogerek. Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Kategorie
Blog

Ile zabiegów?

Niektóre osoby zastanawiają się ile jest potrzebnych zabiegów depilacji laserowej aby osiągnąć trwałe efekty? Depilacja laserowa należy do najskuteczniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia ale ile nas będzie kosztować pełna seria?

Kategorie
Blog

Nasz personel- depilacja laserem i inne zabiegi

Zatrudniamy personel medyczny Panią Justynę Krzyszczuk inżyniera fizyki medycznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Pani Justyna posiada liczne szkolenia z obsługi sprzętów medycznych w tym:

Kategorie
Blog

Ciąża, karmienie piersią – czy można poddać się zabiegowi depilacji?

Większość kobiet marzy o tym, aby wyglądać pięknie, troszczy się o siebie i o swoje ciało. Dlatego coraz więcej płci pięknej decyduje się również na zabiegi z zakresu epilacji laserowej. Bardzo słusznie, ponieważ w ten sposób możemy cieszyć się delikatną, gładką  skórą na co dzień i co myślę ważne, latem nie musimy martwić się  i krępować naszym owłosieniem na ciele. Co więcej, oszczędzamy czas na dodatkowo spędzone minuty pod prysznicem przeznaczone na dokładne golenie. Ale są też bardzo ważne momenty w życiu kobiety,  które niestety bezwzględnie uniemożliwiają wykonanie tego zabiegu. Mowa tutaj o okresie ciąży i karmieniu piersią.

Kategorie
Blog

Jak się przygotować?

Wiele kobiet marzy o delikatnej, gładkiej skórze bez konieczności codziennego sięgania po maszynkę do golenia, depilatory, czy pęsety do wyrywania włosków w okolicach twarzy, brody. Jest na to sposób i coraz więcej płci pięknej, decyduje się za zabiegi z zakresu epilacji laserowej. Jednak, aby uniknąć pewnych rozczarowań, związanych z niedopuszczeniem do zabiegu w naszym salonie, droga kobietko przedstawimy Ci najważniejsze wskazówki, jak przygotować się do tej procedury, abyś mogła cieszyć się efektem już po pierwszej wizycie.

Kategorie
Blog

Depilacja laserowa wśród mężczyzn

Depilacja laserowa wśród mężczyzn staje się coraz bardziej popularna. Warto podkreślić, że w coraz większym stopniu mężczyźni dbają o siebie, zachowując przy tym doskonały wygląd.

Kategorie
Blog

Depilacja intymna – najlepsze metody

Depilacja intymna to często powtarzający się temat w salonach kosmetycznych, szczególnie latem. Temat ten dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, ponieważ coraz większa część społeczeństwa dba o własny komfort oraz korzystny wygląd skóry.

Kategorie
Blog

Depilacja laserowa a pielęgnacja skóry

przygotowanie do zabiegu, pielęgnacja skóry poPostępowanie przed i po zabiegu depilacji laserowej. Jak się przygotować? Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Kategorie
Blog

Depilacja laserowa całego ciała

Depilacja laserowa całego ciała to zabieg, który pozwala na wysoki komfort każdego dnia, a także uwalnia od problemów dermatologicznych. Zapewnia przede wszystkim wygodę, oszczędność czasu oraz poprawę kondycji skóry. Co jeszcze gwarantuje depilacja laserowa ciała? Podpowiadamy.

Kategorie
Blog

Jak pozbyć się włosów na zawsze? Czy depilacja laserowa jest na trwałe?

Jak pozbyć się włosów na zawsze? To pytanie bardzo często pada wśród kobiet, które posiadają gęste i mocne owłosienie. Czy depilacja laserowa pozwala pozbyć się owłosienia na zawsze?

Kategorie
Blog

Depilacja laserowa ile kosztuje?

Najczęściej zadawane pytania na temat depilacji laserowej oraz omówiony temat wrastania włosków w skórę.