nr telefonu +48 731 467 642 MENUmenu
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW Al. Jerozolimskie 87, 02-001 WARSZAWA

Laserowe leczenie trądziku Wrocław

Najnowocześniejsza technologia laserowego leczenia trądziku pozwala nam na podgrzanie bakterii beztlenowych tak, aby je całkowicie zniszczyć. Dzięki takiemu termicznemu przegrzaniu bakterii odpowiedzialnych za rozwój trądziku pozbywamy się niechcianego problemu raz na zawsze! Po prostu zabijamy bakterie i dzięki temu osiągamy wspaniały rezultat. Laser nie uszkadza przy tym skóry. Zabieg ujednolica również koloryt oraz uszczelnia naczynia krwionośne skóry i redukuje rumień. Laser nie działa na trądzik wywołany zmianami hormonalnymi (np. pojawiający się przed okresem) lub u osób, u których występują zaburzenia hormonalne.

W naszym wrocławskim gabinecie kosmetycznym laserowe leczenie trądziku połączone jest z nałożeniem maski z aktywnym węglem, która bardzo silnie oczyszcza skórę. Węgiel aktywny znany jest z tak silnych właściwości oczyszczających, że wchłaniając te zanieczyszczenia jest w stanie podwoić swą początkową masę. Dzięki temu odblokowujemy zatkane pory i oczyszczamy skórę. Dodatkowo, po zabiegu laserowym, bardzo silnie pobudzone jest ukrwienie i przyspieszony przepływ krwi, dzięki czemu skóra jest otwarta na przyjęcie aktywnych składników z zewnątrz. Węgiel aktywny stosowany w gabinecie DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl wzbogacony jest w kaolin oraz glinkę bentonitową, które również silnie absorbują nadmiar wydzielanego sebum i redukują świecenie się skóry. Ekstrakt z wiciokrzewu i białej fasoli pomaga wyrównać koloryt skóry oraz koji ją, regeneruje i wycisza.

Żeby uzyskać satysfakcjonujące efekty zalecana jest seria 5-8 zabiegów w odstępach tygodniowych. Poprawa wyglądu skóry następuje już po 2 tygodniach, ale jej regeneracja trwa po serii zabiegów aż do pól roku! Zapraszamy do wypełnienia formularza na dole strony, dzięki któremu możesz otrzymać 50 zł zniżki na pierwszy zabieg lub umówić się na darmową konsultację w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań!

Czym się zajmujemy?

depilacja DEPILACJA LASEROWA fotoodmładzanie FOTOODMŁADZANIE GRZYBICA PAZNOKCI rumień LECZENIE RUMIENIA sonoforeza SONOFOREZA leczenie trądziku wrocław LECZENIE TRĄDZIKU

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych


Nasz drugi serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa