nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Fotoodmładzanie Wrocław

Jedną z najefektywniejszych metod poprawy wyglądu skóry jest wykorzystanie lasera diodowego w celu odmłodzenia skóry oraz spłycenia zmarszczek. Fotoodmładzanie skóry jest bardzo efektywnym i powszechnym zabiegiem odmładzającym. Nasz gabinet, który znajduje się we Wrocławiu specjalizuje się w wykonywaniu tego typu zabiegów na twarz. Jeśli nie jesteś przekonany czy fotoodmładzanie jest zabiegiem odpowiednim dla Twojej skóry oraz czy nie masz jakichś przeciwwskazań przyjdź do nas na bezpłatną konsultację. Wypełnij formularz na dole strony i odbierz darmową konsultację!

Redukcja zmarszczek bez skalpela – czy to możliwe?

Rezultatem zabiegu jest pobudzenie odbudowy włókien kolagenowych dzięki podgrzaniu tkanek. Jest to termiczna reakcja prowadząca do przebudowy kolagenu. W efekcie uzyskujemy poprawę struktury skóry, odnowę włókien (skóra staje się elastyczna, napięta, zamykają się otwarte pory), wyrównanie kolorytu skóry i redukcję delikatniejszych zmarszczek.

Jak działa fotoodmładzanie?

Jest to intensywny zabieg na twarz, a dokładniej kontrolowane podgrzanie włókien kolagenowych skóry w celu pobudzenia procesów naprawczych naszego organizmu i zdolności do regeneracji. Dzięki temu fibroblasty inicjują odbudowę nowego kolagenu i elastyny. W efekcie dochodzi do redukcji otwartych porów, zacieśnienia struktur skóry, ujednolicenia jej kolorytu i przywrócenia młodzieńczego blasku.

Fotoodmładzanie jest to inaczej stymulacja włókien podporowych stanowiących rusztowanie skóry, dzięki czemu napinają się włókna kolagenowe i elastynowe, które z wiekiem ulegają naturalnemu rozluźnieniu. Poprzez podgrzanie zmniejszają objętość (obkurczają się), pobudzając naturalne procesy regeneracyjne, co w efekcie prowadzi do napięcia skóry oraz poprawienia jej elastyczności. Zabieg tak silnie pobudza skórę twarzy do regeneracji, że pełny efekt możemy obserwować nawet po pół roku od wykonania serii. Jednak pierwsze efekty widoczne są już po miesiącu od pierwszego zabiegu.

Wskazana jest seria minimum 3-4 zabiegów w odstępach miesięcznych. Po zabiegu można nałożyć maskę regenerująco-kojącą skórę. Szczególnie dobrze po takim zabiegu sprawdza się maska z ekstraktem ze śluzu ślimaka, która pobudza skórę do regeneracji oraz niweluje blizny, wspomaga przywrócenie prawidłowej struktury skóry oraz przynosi ukojenie, zapobiega swędzeniu skóry i uczuciu gorąca oraz pieczenia (które naturalnie odczuwamy po zabiegu laserowym). Dzięki temu można złagodzić nieprzyjemne odczucia, a w efekcie skóra nie jest wyniszczona. Zapraszamy do wypełnienia formularza na dole strony. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

Czym się zajmujemy?

DEPILACJA LASEROWA fotoodmładzanie wrocław FOTOODMŁADZANIE GRZYBICA PAZNOKCI LECZENIE RUMIENIA SONOFOREZA LECZENIE TRĄDZIKU

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy


Niepoprawny numer telefonu

Ocena: ★★★★★


Nasz drugi serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa