nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Ile zabiegów?

Niektóre osoby zastanawiają się ile jest potrzebnych zabiegów aby osiągnąć trwałe efekty laseroterapii? Epilacja należy do najskuteczniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia ale ile nas będzie kosztować pełna seria?

Ile zabiegów ?

Ile zabiegów depilacji laserowej jest potrzebne? Jak długo to potrwa? Eepilacja pozwala w sposób skuteczny usunąć włosy niemal z każdej części naszego ciała. W tym artkule odpowiemy na te i inne pytania. Epilacja laserem to zabieg, który daje spektakularne efekty w postaci gładkiej oraz zadbanej skóry. Już po pierwszym zabiegu możemy spodziewać się niesamowitych efektów. Jako specjaliści z epilacji z długoletnim doświadczeniem, rzadko widzimy sytuacje, żeby po pierwszym zabiegu ktoś nie zobaczył dobrych efektów. Zazwyczaj po pierwszym zabiegu wypada nawet 40% owłosienia. Dzięki temu zmniejsza się ilość podrażnień po goleniu, a skóra staje się coraz gładsza. Jednak aby zredukować owłosienie do zera potrzeba często koło 7-8 zabiegów. Niemniej ktoś z bardzo ciemnym a delikatnym i rzadkim owłosieniem może potrzebować 2/3 zabiegów epilacji . Ktoś kto ma bardzo gęste włosy lub może potrzebować kilkunastu zabiegów, a osoba z stwierdzonym hirsutyzmem lub po prostu nadmiernym owłosieniem nawet 20! Żeby zobaczyć jak działa na Ciebie laseroterapia najlepiej przyjść na epilację małej części ciała i ocenić na swojej skórze jak szybko widać rezultaty. Jeśli masz jasne włoski, laser będzie je trudniej dostrzegał ale nie przejmuj się nasz laser jest dedykowany również do jasnego owłosienia! Z ciemnym radzi sobie świetnie ale jasne też usuwa. Jednak siwe włosy pozbawione melaniny nie usuną się laserowo! Wtedy trzeba skorzystać z tradycyjnych metod epilacji. Każda osoba, która spróbowała laseroterapii przyzna, że to uzależnia. Kiedy człowiek poczuje swobodę oraz pewność siebie związaną z gładką skórą, trudno już z tego zrezygnować. Zazwyczaj po przetestowaniu jednego zabiegu, decydujemy się na pełną serię! Ale warto! Pomyślmy o oszczędności czasu jaka z tego wynika? Czasie, który możemy przeznaczyć dla rodziny! Niewątpliwie laseroterapia stanowi najskuteczniejszą i najtrwalszą metodę redukcji włosów ze wszystkich okolic naszego ciała. Skupiona wiązka światła dociera do powierzchni skóry, gdzie następnie przekształca się w energię cieplną prowadząc do termicznego uszkodzenia cebulek włosa. Na skutek tego dochodzi do samodzielnego wypadania włosów wraz z całą swoją strukturą. Tak właśnie działa epilacja.

Pierwsze efekty epilacji widoczne są po upływie 10-14 dni od momentu wykonania zabiegu. Wówczas włosy wysuwają się z mieszków włosowych zapewniając z zabiegu na zabieg coraz większą gładkość skóry. Zarezerwuj swoją pierwszą wizytę online (zielony przycisk „REZERWUJ” na górze poniższych stron):

ile zabiegów

Laseroterapia to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zabieg trwałej redukcji owłosienia pozwala w sposób trwały usunąć owłosienie z każdej okolicy na ciele.

Czy ten zabieg pozwala na swobodę?

Epilacja to zabieg zapewniający trwałe efekty gładkiej oraz zadbanej skóry. Dzięki tego rodzaju metodzie uwalniamy się od włosów na długi czas ciesząc się widokiem zdrowej i gładkiej skóry. Epilacja pozwala nie tylko poczuć się komfortowo każdego dnia, ale również pozwala kobietom zwiększyć własną pewność siebie oraz zwiększyć swoją spontaniczność. Skóra bez podrażnień oraz zupełnie gładka w dotyku pozwala eksponować nogi bez momentu zawahania się oraz uczucia skrempowania. Brak na skórze czarnych kropek, wrastających włosów, podrażnień po tradycyjnych metodach epilacji czy zapalenia mieszków włosowych pozwala kobietom eksponować bez ograniczeń ciało na plaży, wakacjach czy basenie.

Trwałe usuwanie owłosienia to doskonałe rozwiązanie zarówno dla kobiet jak mężczyzn, ponieważ zapewnia trwałe efekty redukcji włosów. Skupiona wiązka światła jaka emitowana jest przez głowicę urządzenia dociera do skóry właściwej na głębokość cebulek włosowych. Światło w kontakcie ze skórą przekształca się w energię cieplną prowadząc do termicznego uszkodzenia struktur odpowiedzialnych za proces wzrostu włosów. Uszkodzenie ich przekłada się na stopniowe wypadanie włosów po czasie 10-14 dni od momentu przeprowadzenia zabiegu.

Włosy wówczas wypadają w sposób nieregularny co uwarunkowane jest fazami ich wzrostu. Warto podkreślić, że światło lasera oddziałuje wyłącznie na włosy znajdujące się w fazie wzrostu, na żadne inne.

Oprócz stopniowej redukcji włosów dochodzi także do osłabienia ich struktury, a także spowolnienia procesu ich wzrostu.

ile zabiegów ?
Ile zabiegów trzeba wykonać?

Dlaczego wato się zdecydować?

Niezależnie od tego ile zabiegów jest potrzebne, to epilacja laserem to najskuteczniejsza metoda występująca na rynku kosmetycznym. Dzięki tego rodzaju metodzie włosy usuwane są trwale w bardzo komfortowych warunkach. Dzięki epilacji w dużym stopniu poprawia się jakość skóry, a także stanowi dodatkowo doskonałą profilaktykę wrastania włosów, podrażnień po goleniu czy zapalenia mieszków włosowych.

Cała seria zabiegowa obejmująca 6-8 wizyt wykonywanych z częstotliwością 4-6 tygodni zapewnia codzienny komfort w funkcjonowaniu zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Warto podkreślić, że znika problem swędzenia skóry, wrastania włosów oraz zapalenia mieszków włosowych. Coraz mniej widoczne są na skórze czarne kropki, które szczególnie widoczne są na jasnych fototypach skóry.

Epilacja wpływa również na oszczędność naszego czasu. Dzięki trwałym efektom epilacji nie musimy sięgać po tradycyjne metody takie jak maszynka do golenia, krem do epilacji czy depilator podczas porannej lub wieczornej toalety dzięki, czemu oszczędzany znaczną część naszego czasu.

Epilacja laserowa to zabieg, który zapewnia trwałe efekty gładkiej skóry, a dodatkowo niesie za sobą szereg innych korzyści. Wśród nich wyróżnić można oszczędność czasu, a także niebywały komfort oraz poprawę kondycji skóry.