nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Laserowe leczenie rumienia Wrocław

Rumień na twarzy pojawia się:

Jeżeli mamy problem z silnym zaczerwienieniem twarzy (głównie w obrębie policzków) w takich sytuacjach jak opisane powyżej, musimy mieć się na baczności. Są to zmiany skórne w obrębie naczyń krwionośnych – ich nagłym poszerzeniem oraz gwałtownym wzrostem szybkości przepływu krwi. Ważne jest by zachowywać ostrożność jeśli chodzi o metody pielęgnacji skóry. Np. niewskazany jest intensywny, gruboziarnisty peeling, należy unikać słońca czy zabiegów złuszczających silnymi kwasami. Wskazane jest wtłaczanie witaminy A oraz ambory. Należy spożywać duże ilości witaminy C, uszczelniającej naczynia krwionośne oraz zrezygnować z opalania się i chronić twarz przed mrozem.

Nowoczesna metoda rozjaśniania twarzy

Pomoc w pozbyciu się problemu zaczerwieniania skóry na zawsze!

Laserowe leczenie rumienia jest najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianego problemu zaczerwienionej twarzy. Dzięki laserowemu leczeniu rumienia możemy cieszyć się skórą o wyrównanym kolorycie każdego dnia. Dla uzyskania optymalnego efektu zalecana jest seria zabiegów, minimum 3-4 zabiegi w odstępie miesiąca. Dodatkowo po zabiegu możemy wtłoczyć ampułkę, która pobudzi procesy regeneracyjne skóry oraz ją wyciszy. Jak powszechnie wiadomo witamina U pobudza angiogenezę, uszczelniając naczynia krwionośne i zapobiegając teleangiektazjom. Ponadto wykazuje działanie przeciwzapalne i wyciszające oraz chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Połączenie lasera z ampułką jest doskonałym rozwiązaniem na wyciszenie skóry twarzy. Wszystko to jest możliwe we wrocławskim salonie DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl. Dzięki uzupełnieniu formularza na dole strony i umówienia konsultacji w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Czym się zajmujemy?

Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie owłosienia< fotoodmładzanie FOTOODMŁADZANIE grzybica GRZYBICA PAZNOKCI leczenie rumienia wrocław LECZENIE RUMIENIA sonoforeza wrocław SONOFOREZA trądzik wrocław LECZENIE TRĄDZIKU

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy


Niepoprawny numer telefonu


Nasz drugi serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa