nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Depilacja laserowa – czy warto?

Laserowe usuwanie owłosienia to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie dla osób pragnących pozbyć się niechcianego owłosienia na dłużej. W artykule przedstawimy zalety tego zabiegu, opiszemy wyjątkowe cechy lasera Soprano oraz odpowiemy na trzy najczęstsze pytania dotyczące depilacji laserowej. W tekście dowiesz się również więcej o samym zabiegu depilacji laserowej ze wskazaniem, czemu warto wykonać ją w naszym salonie we Wrocławiu lub Warszawie.Jeden z atutów to opinie znanych aktorek czy vlogerek. Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Czym dokładnie jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa to innowacyjna metoda pozbywania się niechcianego owłosienia, która zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim ze względu na jej skuteczność, długotrwałość efektów oraz minimalizację podrażnień skóry. Depilacja laserowa polega na wykorzystaniu energii światła laserowego do selektywnego uszkodzenia mieszka włosowego. Laser emituje wiązkę światła, która jest selektywnie absorbowana przez melaninę – pigment odpowiedzialny za kolor włosów. Pod wpływem nagrzewania melanina ulega degradacji, co prowadzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego i zahamowania wzrostu nowych włosów.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem depilacji laserowej należy unikać opalania oraz nie usuwać włosów metodą woskowania czy mechaniczną depilacją. Włosy powinny być ogolone na jeden dzień przed zabiegiem. Podczas zabiegu specjalista zastosuje na skórę specjalny żel chłodzący, a następnie przeprowadzi wiązkę lasera po obszarze poddawanym depilacji. Zabieg trwa zwykle od kilkunastu minut do kilku godzin, w zależności od obszaru ciała.

Dlaczego warto wykonać?

Laserowe usuwanie owłosienia wykonywane w naszym salonie we Wrocławiu czy Warszawie oferuje szereg korzyści, które przekonują coraz więcej osób do tego rodzaju zabiegu. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas, który do tej pory traciliśmy na regularne golenie czy woskowanie.

To również sposób na spontaniczność – możemy spokojnie wybrać się na basen czy randkę bez martwienia się o wystające włoski. Pewność siebie i komfort, jakie daje gładka skóra po zabiegu depilacji laserowej, są nieocenione. Dodatkowo, depilacja laserowa minimalizuje ryzyko podrażnień i wrastających włosków, które często pojawiają się po tradycyjnych metodach usuwania owłosienia. Depilacja laserowa eliminuje także problem wrastających włosków, które mogą prowadzić do nieestetycznych i bolesnych zapaleń. Dzięki temu, skóra staje się gładka i zdrowa, a martwienie się o wystające włoski czy podrażnienia staje się przeszłością.

Inną korzyścią depilacji laserowej jest jej długotrwałość. Po serii zabiegów włosy przestają odrastać, a ich struktura staje się znacznie słabsza i cieńsza. W efekcie, efekty depilacji laserowej utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych metod usuwania owłosienia.

Pamiętaj jednak, że to zabieg, który warto wykonać szczególnie w sprawdzonym punkcie, a takim jest z pewnością nasz salon kosmetyczny we Wrocławiu. Wiedz, że znajdziesz nas również w Warszawie, bo nieustanny rozwój i chęć poszerzania kompetencji spowodował, że zdecydowaliśmy się na otwarcie własnego obiektu także w stolicy.

Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszych stron internetowych (w zależności z którego miasta jesteś) i zdecydowania się na zabieg laserowego usuwania owłosienia w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu. Mamy też salon w Warszawie, w sumie dwie lokalizacje tel. 791292874: Depilacja Laserowa Wrocław

Jeśli zdecydujesz się na wizytę, możesz zarezerwować ją online (zielony przycisk rezerwuj na górze strony).

Zalety lasera Soprano

Jeśli zastanawiasz się, na jakim sprzęcie działamy – odpowiedź może być tylko jedna! W naszym depilacji laserowej, zarówno we Wrocławiu, jak i Warszawie, operujemy wieloma urządzeniami do depilacji laserowej. Między innymi kosmetycznym laserem diodowym Soprano. Warto wiedzieć, że to znany i szanowany holenderski laser. Pracujemy również na innym laserze, który zdobył uznanie na targach beauty ogólnoeuropejskich oraz wyróżnienie gazet Gali i Glamour za najnowsze rozwiązania w laseroterapii. Posiadamy również sprzęt kosmetyczny typu IPL. Chociaż nie rekomendujemy zabiegów przy użyciu IPL, ze względu na mniejszą efektywność, to niektórzy klienci cenią sobie komfort związany z bezbolesnością takiego zabiegu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie zabiegu przy użyciu lasera diodowego. Polecamy kosmetyczny laser holenderski soprano, który wyróżnia się niezwykłą efektywnością oraz komfortem w trakcie pracy laseroterapeuty. W trakcie pracy na diodowym laserze Soprano zapewniania jest ciągłość pracy, a nie pojedyncze żmudne strzały. co znacznie przyspiesza czas trwania zabiegu. To niewątpliwie może świadczyć, że jest pionierem, jeśli chodzi o wykonywanie zabiegów laserowego usuwania włosów i pozwala działać w zgodzie z poszanowanie komfortu klienta.

Kiedy zastanawiasz, się czy warto wykonać zabieg depilacji laserowej w naszym salonie kosmetycznym w Warszawie oraz Wrocławiu laserem Soprano, poznaj jeszcze bliżej jego najważniejsze walory.

Zalety to przede wszystkim mniejsza liczba zabiegów potrzebnych do osiągnięcia zadowalających efektów oraz niemalże całkowita bezbolesność samego zabiegu. Dzięki innowacyjnej technologii, zabiegi depilacji laserowej stają się przyjemniejsze dla pacjentów, a ich skuteczność zdecydowanie przewyższa standardowe metody usuwania owłosienia. Sprzęt gwarantuje całkowicie bezbolesny zabieg, nawet dla osób bardzo wrażliwych na ból. Jeżeli więc masz złe wspomnienia z dawnych terapii laserowego usuwania owłosienia – te czasy są już za nami. Najnowsze urządzenia zapewniają całkowity komfort dla pacjenta. Same plusy, a to jeszcze nie wszystko!

Depilacja laserowa

Laser Soprano wyróżnia się również precyzją i bezpieczeństwem podczas zabiegu. Zaawansowane systemy chłodzenia chronią skórę przed podrażnieniami i oparzeniami, co sprawia, że zabieg jest komfortowy i bezpieczny. Ponadto, laser ten pozwala na skuteczną depilację różnych partii ciała, zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni. Daje to możliwość precyzyjnego i równomiernego usuwania owłosienia, co przekłada się na estetyczne rezultaty.

Jeszcze do niedawna sezon na depilację laserową zaczynał się późną jesienią. Wymagało to wykonania wielu zabiegów przed sezonem bikini. Ponadto często podrażniały one skórę i uniemożliwiały opalanie podczas terapii. Zabiegi laserem Soprano można wykonywać przez cały rok, nie ma więc powodu, aby nie zacząć jak najszybciej!

Dodatkowo laser Soprano oferuje możliwość dostosowania parametrów zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta, uwzględniając kolor, grubość oraz gęstość włosów. Dzięki temu, każda osoba może liczyć na efektywne i szybkie rezultaty, niezależnie od rodzaju skóry czy włosów. Dzięki technologii stosowanej przez laser depilacja laserowa skutecznie usuwa również jasne włosy, których inne lasery nie były w stanie usunąć!

3 najczęstsze pytania odnośnie stosowania laseru:

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy opracowanie odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez osoby, które stoją przed podjęciem decyzji odnośnie do zabiegów laserowego usuwania włosów w naszym salonie kosmetycznym. Być może nasze treści rozwieją również Twoje wątpliwości.

Na jak długo starcza efekt?

 1. Efekt depilacji laserowej utrzymuje się przez długie lata, jednak po serii zabiegów zaleca się przeprowadzenie przypomnienia raz w roku, aby utrzymać gładkość skóry. Warto dodać, że długotrwałość efektów depilacji laserowej zależy także od indywidualnych cech organizmu, takich jak hormony czy genetyka.

  Ile zabiegów trzeba wykonać?

  Średnio, potrzeba 6-8 zabiegów, jednak liczba ta może być niższa (np. 3) w przypadku osób o ciemnych, delikatnych i rzadkich włosach. Przy gęstym, grubym lub jasnym zaroście może być konieczne wykonanie większej ilości zabiegów. Im więcej włosów, tym więcej zabiegów, jednak im ciemniejsze i cieńsze włosy, tym lepiej, gdyż laser działa na melaninę – pigment w włosie. Z biegiem czasu, zabiegi stają się coraz rzadsze, a efekty trwalsze.

  Jak się przygotować do zabiegu?

  Przed zabiegiem należy unikać intensywnego opalania, odłożyć stosowanie witamin A, E, C, sterydów, antybiotyków oraz ziół. Ponadto, przed zabiegiem należy ogolić miejsce poddawane depilacji na gładko. Dzięki temu laser będzie działał skuteczniej, a zabieg będzie komfortowy dla pacjenta. Pamiętaj również o konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem przed zabiegiem, aby upewnić się, że jesteś dobrym kandydatem na depilację laserową.

Mamy nadzieję, że nasz opis skłonił Cię do przemyślenia tematu depilacji laserowej. To innowacyjne, skuteczne i długotrwałe rozwiązanie dla osób chcących pozbyć się niechcianego owłosienia – gwarantuje szybkie efekty oraz minimalną ilość bólu podczas zabiegu. Pamiętaj jednak, aby przed przystąpieniem do depilacji laserowej odpowiednio się przygotować i zadbać o swoją skórę.

Wybierając się na zabieg depilacji laserowej, warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który pomoże dobrać odpowiednią metodę oraz parametry zabiegu, dostosowane do indywidualnych potrzeb. W efekcie, możemy cieszyć się gładką, zdrową skórą oraz długotrwałym pozbyciem się niechcianego owłosienia, co z pewnością przyczyni się do naszego komfortu i pewności siebie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie również filmy, które pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać sam zabieg depilacji laserowej we Wrocławiu bądź Warszawie i rozwiać związane z nim wątpliwości.

Czy warto zdecydować się na zabieg depilacji całego ciała?

Zastanawiasz się również, czy depilację laserową warto przeprowadzić na całym ciele? Pozwól, że pomożemy Ci podjąć decyzję. Chociaż może się to wydawać skrajne działanie, istnieje wiele korzyści płynących z pozbycia się niechcianego owłosienia. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć taki zabieg, a także informacje na temat różnych metod depilacji dostępnych na rynku.

Estetyka i komfort

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie decydują się na depilację całego ciała, jest poprawa estetyki i wygody. Gładka, pozbawiona owłosienia skóra może sprawić, że będziesz czuć się pewniej siebie w swoim ciele, zwłaszcza podczas noszenia obcisłej odzieży lub kostiumu kąpielowego. Depilacja całego ciała pozwala również na uniknięcie podrażnień, swędzenia i dyskomfortu związanego z naturalnym owłosieniem.

Higiena osobista

Depilacja całego ciała może przyczynić się do poprawy higieny osobistej, gdyż owłosienie może zatrzymywać pot i bakterie, prowadząc do nieprzyjemnych zapachów. Pozbycie się owłosienia na całym ciele sprawia, że skóra jest bardziej oddychająca, co może pomóc w utrzymaniu świeżości przez dłuższy czas.

Wzrost pewności siebie

Gładka, pozbawiona owłosienia skóra może wpłynąć na Twoją pewność siebie, zwłaszcza w sytuacjach, w których ciało jest eksponowane, takich jak plaża, siłownia czy basen. Depilacja całego ciała może sprawić, że będziesz czuć się bardziej komfortowo w towarzystwie innych osób i pozwoli Ci cieszyć się swobodą ruchu bez obaw o ewentualne nieestetyczne owłosienie.

Różnorodność dostępnych metod depilacji

Na rynku dostępne są różne metody depilacji całego ciała, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Do najpopularniejszych należy depilacja laserowa, która oferuje długotrwałe rezultaty i minimalizuje ryzyko podrażnień czy wrastających włosków. Inne opcje to depilacja woskiem, kremami depilacyjnymi czy maszynkami do golenia, które pozwalają na szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia w domowym zaciszu.

Zważywszy na korzyści płynące z depilacji całego ciała, warto rozważyć ten zabieg, jeśli pragniesz poprawić swoją estetykę, komfort i higienę osobistą. Wybór odpowiedniej metody depilacji zależy od indywidualnych potrzeb, preferencji oraz budżetu.

Depilacja laserowa bikini

Nasze klientki często decydują się również na zabieg depilacji okolic bikini, który ma wiele zalet. Wśród najważniejszych trzeba wymienić:

 1. Długotrwałe efekty: Depilacja laserowa bikini pozwala na pozbycie się owłosienia na długi czas. Po serii kilku zabiegów włosy przestają odrastać, a skóra pozostaje gładka przez wiele miesięcy, a nawet lat.
 2. Brak podrażnień: W przeciwieństwie do innych metod depilacji, takich jak golenie czy woskowanie, depilacja laserowa bikini nie powoduje podrażnień, wrastania włosów czy uczulenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku delikatnej i wrażliwej skóry okolic intymnych.
 3. Bezpieczeństwo: Depilacja laserowa bikini jest zabiegiem bezpiecznym, który można wykonywać nawet na bardzo wrażliwej skórze. Ważne jest jednak, by zwrócić uwagę na doświadczenie personelu oraz jakość urządzeń używanych w salonie kosmetycznym.

Depilacja laserowa we Wrocławiu – dlaczego warto wybrać nasz salon kosmetyczny?

Jeśli jesteś przekonany już do samego zabiegu depilacji laserowej, poniżej spróbujemy przekonać Cię, że najlepiej i najbezpieczniej wykonać go właśnie u nas? Dlatego warto zwrócić uwagę na salon Depilacja Laserowa Wrocław oraz Warszawa? Oto kilka powodów!

Doświadczony personel

Jednym z największych atutów salonu Depilacja Laserowa Wrocław lub Warszawa jest jego doświadczony personel. Specjaliści zatrudnieni w salonie są wysoko wykwalifikowani i posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie depilacji laserowej. Dzięki temu, zabiegi przeprowadzane są w sposób precyzyjny, bezpieczny i efektywny. Personel salonu stale się dokształca, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Profesjonalne urządzenie

Kolejnym ważnym elementem, który wpływa na jakość usług oferowanych przez salon Depilacja Laserowa Wrocław czy Warszawa, jest profesjonalne urządzenie do depilacji laserowej. Salon korzysta z nowoczesnego lasera Soprano, który gwarantuje skuteczność zabiegu, minimalizuje ryzyko podrażnień skóry oraz skraca czas trwania terapii. Ponadto, zaawansowane technologie wykorzystywane w urządzeniach pozwalają na dostosowanie parametrów zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty.

Opinie zadowolonych klientek

Wysoka jakość usług świadczonych przez salon Depilacja Laserowa Wrocław potwierdzona jest przez liczne opinie zadowolonych klientek, które można znaleźć na wizytówce Google oraz na stronie salonu. Kobiety doceniają przede wszystkim profesjonalizm personelu, komfort zabiegu, a także długotrwałe efekty depilacji. Wiele z nich podkreśla, że dzięki zabiegom przeprowadzonym w salonie, zyskały pewność siebie i wolność od codziennego golenia czy depilacji woskiem. Wśród wielu przychylnych opinii znajdziesz te wystawione przez znane vlogerki, jak Prostracja czy PsychoLoszka.

Wyróżnienia i rekomendacje

Salon Depilacja Laserowa Wrocław zdobył uznanie nie tylko wśród zwykłych klientek, ale także w środowisku artystycznym. Aktorka Kamila Ściborek, to jedna z gwiazd, która skorzystała z usług salonu i z radością poleca go swoim fanom. W rozmowie po zabiegu wyjaśniła, że zdecydowała się na depilację pach, bo borykała się z gęstym owłosieniem. Już od ponad pół roku nie ma problemu z jego ponownym pojawieniem się. Co więcej, zwróciła uwagę na przemiły i wysoko wykwalifikowany personel, który pomógł się jej rozluźnić. To dowód na wysoką jakość usług oferowanych przez Depilacja Laserowa Wrocław oraz na zaufanie, jakim darzą go osoby publiczne, które dbają o swój wizerunek i wygląd.

Współpraca z takimi osobistościami jak Kamila Ściborek świadczy o renomie salonu i profesjonalizmie jego personelu, co przekłada się na satysfakcję klientek i efektywność zabiegów. Poniżej screen opinii wystawionej przez aktorkę świadczący o prawdziwości powyższych treści.

Podsumowując, salon Depilacja Laserowa Wrocław to miejsce, gdzie warto wykonać depilację laserową ze względu na doświadczony personel, profesjonalne urządzenie, pozytywne opinie klientek oraz rekomendacje znanych osób. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy specjalistów z tego salonu, każda klientka może liczyć na indywidualne podejście oraz skuteczne i długotrwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Niezależnie od tego, czy chodzi o depilację nóg, rąk, czy okolic bikini, salon Depilacja Laserowa Wrocław czy Warszawa jest doskonałym wyborem.

Sprawdź również: /depilacja laserowa ile trzeba wykonać zabiegow ?

Profesjonalny sprzęt

Który laser do depilacji jest najlepszy?

Dobre pytanie. Na wielu stronach internetowych rekomendowane są lasery diodowe w stosunku do IPL. Nasz salon specjalizuje się w laseroterapii, dlatego posiada kilka sprzętów do depilacji i może pomóc Tobie w doborze najlepszej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb. Większość laserów do usuwania owłosienia wysyła jedną długość fali 810nm. Nasz laser diodowy Soprano posiada trzy skoncentrowane wiązki o różnej długości, które można dostosować to indywidulanych potrzeb pacjenta. Można więc pracować na długościach fali dostosowanych do struktury włosa! Możemy na nim także dowolnie ustawiać czas trwania impulsu. W swojej ofercie posiadamy również laser typu IPL, który wysyła rozproszoną wiązkę. Przy wyborze tego lasera efekt jest bardziej krótkotrwały, niemniej zabieg jest całkiem bezbolesny. Nie rekomendujemy swoim klientom tej opcji. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybranie lasera diodowego Soprano. Jako, że specjalizujemy się w depilacji laserowej mamy jeszcze inne lasery. O wybór najodpowiedniejszej metody dla Ciebie zapytaj specjalisty podczas konsultacji lub przez telefon.

]

Dlaczego depilacja laserowa to dobre rozwiązanie?

Ponieważ zapewnia efekty na dłużej niż depilacja tradycyjnymi metodami. Ponadto nasz salon posiada w swojej ofercie różne sprzęty, które nasz personel może dobrać odpowiednio do Twoich potrzeb

Dlaczego możliwość manewrowania tymi parametrami przynosi lepsze rezultaty?

Otóż od tego jak ustawimy czas trwania impulsu zależy efektywność! Dobieramy ten parametr w zależności od grubości i koloru włosa oraz odcienia skóry. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów laserowych?
Napisz do nas: biuro@depilacjalaserowa-wroclaw.pl

Doświadczona obsługa

Zatrudniamy personel medyczny, pielęgniarki, fizjoterapeutów oraz fizyka medycznego, inżyniera Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalistę ds. laseroterapii (z długoletnim stażem zawodowym w wykonywaniu zabiegów laserowych). Uprawnienia:

 • depilacja laserowa, fotoodmładzanie, leczenie grzybicy paznokci, leczenia rumienia/trądziku
Ponadto ukończyła liczne dodatkowe szkolenia tj.: masaż twarzy, fizjoterapia rozwojowa (masaż ciała), diagnostyka cery, oczyszczanie cery, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, kuracja kwasami owocowymi, pedicure SPA, depilacja całego ciała, radiofale, mezoterapia bezigłowa, sonoforeza (wtłaczanie za pomocą ultradźwięków substancji w głębokie warstwy skóry).

Na czym polega depilacja laserowa?

Salon Depilacji Laserowej we Wrocławiu

Dzięki energii emitowanej przez laser diodowy (pochłanianej przez melaninę zawartą w włosie) docieramy do struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa. Jest to tak zwane zjawisko selektywnej fototermolizy. Znaczy to, że przepalamy włos (podgrzewając go do około 70 stopni) uszkadzając przy tym jego macierz.

Depilacja Laserowa jest najszybszą metodą pozbycia się niechcianego owłosienia. Nowoczesna technologia pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty! Dzięki najnowszej technologii zabiegi epilacji są: bezbolesne oraz wyjątkowo skuteczne. To przekłada się na ilość oraz jakość usuwania owłosienia, a w efekcie końcowym na cenę oraz trwałość efektów!

Podczas konsultacji kwalifikującej do zabiegu bardzo ważna jest rozmowa z specjalistą wykluczająca wszelkie przeciwskazania. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń osoby wykonującej zabieg dotyczących pielęgnacji skóry po depilacji.


Jak długo utrzymuje się efekt depilacji laserowej?

depilacja laserowa we Wrocławiu

Jak się przygotować do zabiegu?

Przed zabiegiem nie należy:

 • stosować kremów (w dniu wizyty)
 • opalać skóry (na miesiąc przed)
 • stosować samoopalaczy
 • wyrywać włosów (można je golić maszynką).

Ponadto powinno się: starannie zgolić obszar poddawany depilacji w dniu wizyty.

Przeciwskazania:

choroby serca, ciąża, dermabrazja laserowa wykonana w ciągu ostatnich trzech miesięcy, opryszczka, peeling chemiczny bądź mechaniczny wykonany w ciągu dwóch tygodni od zabiegu, sterydy, aktywna opalenizna, zaleca się odstawić zioła (na tydzień przed), nie należy zażywać ibuprophenu w dniu zabiegu, jeżeli jesteśmy chorzy powinniśmy odczekać, aż infekcja ustąpi, antybiotykoterapia (zalecany jest minimum tydzień przerwy), depilacja chemiczna, ciąża, karmienie piersią, stosowanie kremu z retinolem, leczenie retinoidami ( np Izotek, Roaccutan)- WYMAGANA JEST PÓŁROCZNA PRZERWA, bliznowiec, choroby skóry, np. bielactwo, łuszczyca, epilepsja, nadwrażliwość na światło, nietypowe zaburzenia pigmentacji, choroby nowotworowe

O czym powinieneś wiedzieć?

Najbardziej rozpowszechnioną i najtańszą metodą dostępną na rynku jest depilacja IPL-em. Często mylnie nazywana depilacją LASEROWĄ.

Różnica pomiędzy laserem a IPL a LASEREM polega głównie na skuteczności usuwania owłosienia oraz ilości zabiegów potrzebnych do depilacji. Laser diodowy usuwa owłosienie długotrwale, po serii zabiegów włosy nie odrastają. W laserze diodowym fale świetlne lasera mają jedną długość fali dostosowaną do struktury włosa, w związku z tym działają w sposób celowany na włos (a konkretnie na melaninę). Nie szkodzą tkankom dookoła. Wadą urządzeń IPL jest to, że wysyłają one wiele długości fal i przez to rozgrzewają przy okazji okoliczne tkanki. Wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez barwnik, ale również przez skórę. IPL jedynie deformuje cebulki, nie uszkadzając przy tym struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa w macierzy włosa. Nie daj się nabrać na niską cenę zabiegu! Zaufaj specjalistom i wybierz profesjonalny sprzęt. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć stale gładką skórą! Ponadto przez to, że IPL ma szerokie spektrum fali istnieje ryzyko poparzenia skóry!

Niemniej w naszym salonie posiadamy różne urządzenia do depilacji zarówno lasery diodowe, jak i IPL, jeśli ktoś mimo wszystko woli zdecydować się na zabieg przy pomocy IPL.

Depilacja laserowa należy do innowacyjnych rozwiązań, która zapewnia efekt gładkiej i zadbanej skóry na lata. Dzięki tego rodzaju zabiegom istnieje możliwość pozbycia się wielu defektów skóry, do których należy między innymi zjawisko wrastania włosów, podrażnienia po goleniu czy wrastające włosy.

Depilacja laserowa to zabieg, który niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki skupionej wiązce światła, która dociera bezpośrednio do skóry przekształca się w energię cieplną prowadząc do termicznego uszkodzenia cebulki włosa. Zjawisko to prowadzi do upośledzenia struktur odpowiedzialnych za proces wzrostu włosów, dzięki czemu po upływie 10-14 dni dochodzi do stopniowej redukcji owłosienia. Warto podkreślić, że depilacja laserowa nie tylko przyczynia się do redukcji włosów, ale prowadzi także do osłabienia ich struktury, rozjaśnienia, a także spowolnienia procesu ich wzrostu. Dzięki temu włosy, które jeszcze nie uległy redukcji zmieniają swoją formę, a skóra reaguje mniejszą skłonnością do podrażnień. Depilacja laserowa pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd naszej skóry, ale w dużym stopniu korzystnie oddziałuje na naszą psychikę. Depilacja laserowa dzięki zapewnieniu gładkiej i zadbanej skóry zapewnia lepsze samopoczucie, zwiększa pewność siebie, a także daje dużą spontaniczność w codziennym działaniu (wyjście na basen, ubiór ulubionej spódnicy).
Wskazania do depilacji laserowej:
Jednym z głównym wskazań do zabiegów depilacji laserowej jest zjawisko wrastania włosów, podrażnienia po goleniu, a także wrastające włosy. Należy podkreślić, że tego rodzaju poblemów skórnych nie należy lekceważyć, ze względu na duże ryzyko powstawania nieesteycznych blizn bądź przebarwień skóry. Dzięki zabiegom depilacji laserowej w szybki i bezinwazyjny sposób można skutecznie wyleczyć skórę i co ważne zapobiegać tego rodzaju zmianom. Istotnym wskazaniem do zabiegów depilacji laserowej są również także zaburzenia hormonalne objawiające się nadmiernym owłosieniem (hirsutyzm). Nie należy zapominać o fakcie, że zaburzenia hormonalne powinny znajdować się pod kontrolą lekarza specjalisty, jednak ich objawy w postaci nadmiernego owłosienia u kobiet stanowią istotne wskazanie do fototerapii. Depilacja laserowa to zabiegi, które cieszą się dużą popularnością również u osób chcących w dużym stopniu poprawić komfort własnego życia. Chęć posiadania gładkiego i zadbanego ciała to kolejny powód decyzji o podjęciu wykonywania zabiegów trwałej redukcji owłosienia. Bez wątpienia tego rodzaju zabiegi przyczyniają się do zwiększenia poprawy życia codziennego, oszczędności czasu podczas porannej lub wieczornej toalety, a także zwiększenia pewności siebie oraz codziennej spontaniczności.