nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Laseroterapia całego ciała

Laseroterapia całego ciała to zabieg, który pozwala na wysoki komfort każdego dnia, a także uwalnia od problemów dermatologicznych. Zapewnia przede wszystkim wygodę, oszczędność czasu oraz poprawę kondycji skóry.

Usuwanie włosków z całego ciała

Trwała redukcja owłosienia z całego ciała to koszt koło 1600zł za jeden zabieg. Jakie części ciała możemy poddać laseroterapi ? W zasadzie każdą. Najczęściej wybierane części ciała przez to koszt koło 1600zł za jeden zabieg. Jakie części ciała możemy poddać kobiety to nogi, to koszt koło 1600zł za jeden zabieg. Jakie części ciała możemy poddać bikini i pachy oraz szpara pośladkowa. Z kolei mężczyźni najczęściej decydują się na laseroterapię pleców, ramion, pach, klatki piersiowej oraz wyrównują laserowo brodę . Laseroterapia należy do innowacji wśród zabiegów trwałego usuwania owłosienia na całym ciele. To właśnie technologia wykorzystująca skupioną wiązkę światła pozwala w sposób bezbolesny, a jednocześnie wysoce skuteczny pozbyć się zbędnych włosów z każdego miejsca.

Skupiona wiązka przenika do skóry właściwej na głębokość cebulki włosa, prowadząc do jej termicznego uszkodzenia.

W wyniku tego dochodzi do stopniowej redukcji owłosienia po upływie 10-14 dni od momentu wykonania zabiegu. Włosy wysuwają się samodzielnie z mieszków włosowych, a ich redukcja z każdym zabiegiem waha się w granicach 30%. Warto zaznaczyć, że z każdym wykonanym zabiegiem dochodzi do stopniowego osłabienia się struktury włosów, a także spowolnienia ich procesu wzrostu.

>

Wskazania

Redukcja włosków z całego ciała – co warto wiedzieć?

Laseroterapia ciała to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających ciemne, mocne oraz gęste owłosienie. Zabiegi tego rodzaju zapewniają duże ułatwienie każdego dnia, oszczędność czasu, zwiększają pewność siebie, a także zapewniają spontaniczność w działaniu.

Warto zaznaczyć, że epilacja nie tylko w sposób fizyczny wpływa na poprawę naszego życia, ale pozytywnie oddziałuje również na nas w kontekście psychicznym. Ma to duże znaczenie szczególnie u kobiet posiadających tendencję do nadmiernego owłosienia – hirsutyzmu lub ciemnego i mocnego owłosienia.

Epilacja ciała to zabieg przeznaczony dla każdego zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednak to kobiety przywiązują znaczną uwagę na wygląd ciała, szczególnie jeśli związane jest to z owłosieniem. Laseroterapia pozwala skutecznie, a przede wszystkim na długi czas uwolnić się od tego przykrego defektu.

Epilacja całego ciała to zabieg, na który decyduje się coraz większa ilość kobiet. Warto podkreślić, że trwałą redukcję owłosienia można wykonywać niemal na każdej części ciała. Zabiegi tego rodzaju zapewniają nie tylko poprawę kondycji skóry, ale również zwiększają komfort każdego dnia.

Redukjca wlosków z całego ciała – na czym polega zabieg?

To zabieg trwałej redukcji owłosienia, który pozwala skutecznie pozbyć się niechcianych włosów. Metoda polega na emitowaniu skupionej wiązki światła, która w bezpośrednim kontakcie ze skórą przekształca się w energię cieplną. Intensywne ciepło, które dociera do skóry właściwej na głębokość cebulek włosów prowadzi do ich termicznego uszkodzenia. Na skutek tego dochodzi do samodzielnego wypadania całej struktury włosa (wraz z jego cebulką). Dzięki temu zjawisku z każdym kolejnym przeprowadzonym zabiegiem dochodzi do zwiększenia gładkości skóry, a co za tym idzie poprawy jej wyglądu oraz zwiększenia jakości.

Należy podkreślić, że pierwsze efekty zabiegu epilacji widoczne są po upływie 10-14 dni od momentu jego wykonania. Wówczas włosy samodzielnie wysuwają się z mieszków włosowych. Dochodzi również do spowolnienia procesu ich wzrostu, a także osłabienia ich struktury. Sprawdź również: ile trzeba wykonać zabiegow ?

Pełna

To doskonałe rozwiązanie dla osób, chcących się pozbyć owłosienia ze znacznej jego części. Laseroterapię można wykonywać z miejscach takich jak pachy, nogi, bikini, twarz (wąsik, broda, baczki, czoło), plecy, klatka piersiowa, okolice brodawek sutkowych, obszar między pośladkami, ręce czy pośladki.

Zabieg odczuwalny może być w różnym stopniu na różnych częściach ciała. Podczas zabiegu odczuwalne jest głównie ciepło oraz lekkie uszczypnięcia, które świadczą o grubości, gęstości oraz kolorze włosów.

Epilacja ciała przynosi również wiele korzyści osobom z nadmiernym owłosieniem. Wpływa w dużym stopniu nie tylko na wygląd skóry, ale również jakość życia i poprawę jego komfortu.

Wskazówka

Aby w sposób trwały usunąć niechciane owłosienie zaleca się wykonać serię zabiegów, która obejmuje 6-8 wizyt wykonywanych z częstotliwością 4-6 tygodni.

  całego ciała
Depilacja laserowa całego ciała

Redukcja owłosienia laserem z całego ciała to doskonałe rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dzięki tego rodzaju metodzie możemy w sposób trwały nie tylko pozbyć się owłosienia, ale również poprawić wygląd skóry. Po wykonaniu serii zabiegów skóra staje się gładka, zadbana oraz wolna od podrażnień, zapalenia mieszków włosowych oraz wrastających włosów.