nr telefonu +48 731 467 642 MENUmenu
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW Al. Jerozolimskie 87, 02-001 WARSZAWA

Na czym polega depilacja laserowa?

Dzięki energii emitowanej przez laser diodowy (pochłanianej przez melaninę zawartą w włosie) docieramy do struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa. Jest to tak zwane zjawisko selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że przepalamy włos (podgrzewając go do około 70 stopni), uszkadzając przy tym jego macierz.

MedioStar Next PRO jest najszybszym medycznym laserem do usuwania owłosienia na świecie! Nowoczesna niemiecka technologia pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty nawet po 4 zabiegach! Na laserze przeprowadzono badania kliniczne. Dzięki najnowszej technologii zabiegi epilacji są bezbolesne oraz wyjątkowo skuteczne. To przekłada się na ilość oraz jakość usuwania owłosienia. A w efekcie końcowym na cenę oraz trwałość efektów! Poniżej znajdują się przykładowe zdjęcia przed i po serii depilacji laserowej (udokumentowane klinicznie):

Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Clinical Case Book by Asclepion

Fotodmładzanie

Jedną z najefektywniejszych metod, poprawy wyglądu skóry jest wykorzystanie lasera diodowego. Rezultatem zabiegu jest pobudzenie odbudowy włókien kolagenowych dzięki podgrzaniu tkanek. Jest to termiczna reakcja prowadząca do przebudowy kolagenu. W efekcie uzyskujemy poprawę struktury skóry, odnowę włókien (skóra staje się elastyczna, napięta, zamykają się otwarte pory), wyrównanie kolorytu skóry i redukcję delikatniejszych zmarszczek.

Jak działa fotoodmładzanie?

Jest to dokładne i kontrolowane podgrzanie włókien kolagenowych skóry w celu pobudzenia procesów naprawczych naszego organizmu i zdolności do regeneracji. Dzięki temu fibroblasty inicjują odbudowę nowego kolagenu i elastyny. W efekcie dochodzi do redukcji otwartych porów, zacieśnienia struktur skóry, ujednolicenia jej kolorytu i przywrócenia młodzieńczego blasku.

Redukcja zmarszczek Wyrównanie kolorytu Rumień Trądzik

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych

Ocena: ★★★★★


Nasz drugi serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa