nr telefonu +48 731 467 642 MENUmenu
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Efekty depilacji laserem

Efektywność laseroterapii różni się w zależności od sprzętu na jakim pracuje dany salon. Na rynku europejskim spektrum laserów jest naprawdę szerokie i różnorodne. Niektóre urządzenia sprowadzane są z chin. Inne urządzenia bazują na zasadzie depilacji światłem rozproszonym, przez co efektywność terapii jest znacznie mniejsza. Nasz salon specjalizuje się w wąskiej dziedzinie depilacji laserowej, dlatego w tym zakresie inwestujemy w najlepsze sprzęty dostępne na rynku europejskim. Pracujemy na laserach wysokiej klasy i bardzo efektywnych. Jeden z naszych laserów sprowadzany jest z Holadnii. Nasze lasery posiadają też niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Efekty naszych terapii poświadcza liczne grono zadowolonych klientów. Mamy 100% pozytywnych opinii w booksy czy na Facebooku. Zapraszamy do zapozniania się z nimi. Rezerwację wizyty można wykonac klikając w zielony przicisk "rezerwuj" na górze strony.

Na czym polega depilacja laserowa?

Dzięki energii emitowanej przez laser diodowy (pochłanianej przez melaninę zawartą w włosie) docieramy do struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa. Jest to tak zwane zjawisko selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że przepalamy włos (podgrzewając go do około 70 stopni), uszkadzając przy tym jego macierz.

Depilacja laserowa jest najszybszą metodą usuwania owłosienia na świecie! Nowoczesna technologia pozwala uzyskać atysfakcjonujące efekty nawet po 4 zabiegach!. Dzięki najnowszej technologii zabiegi epilacji są bezbolesne oraz wyjątkowo skuteczne. To przekłada się na ilość oraz jakość usuwania owłosienia. A w efekcie końcowym na cenę oraz trwałość efektów! Poniżej znajdują się przykładowe zdjęcia przed i po serii depilacji laserowej:
Zapraszamy na zabiegi do Wrocławia: Depilacja Laserowa Wrocław.

Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Clinical Case Book by Asclepion

Fotodmładzanie

Jedną z najefektywniejszych metod, poprawy wyglądu skóry jest wykorzystanie lasera diodowego. Rezultatem zabiegu jest pobudzenie odbudowy włókien kolagenowych dzięki podgrzaniu tkanek. Jest to termiczna reakcja prowadząca do przebudowy kolagenu. W efekcie uzyskujemy poprawę struktury skóry, odnowę włókien (skóra staje się elastyczna, napięta, zamykają się otwarte pory), wyrównanie kolorytu skóry i redukcję delikatniejszych zmarszczek.

Jak działa fotoodmładzanie?

Jest to dokładne i kontrolowane podgrzanie włókien kolagenowych skóry w celu pobudzenia procesów naprawczych naszego organizmu i zdolności do regeneracji. Dzięki temu fibroblasty inicjują odbudowę nowego kolagenu i elastyny. W efekcie dochodzi do redukcji otwartych porów, zacieśnienia struktur skóry, ujednolicenia jej kolorytu i przywrócenia młodzieńczego blasku.

efekty depilacji Redukcja zmarszczek efekty depilacji laserowej Wyrównanie kolorytu efekty Rumień depilacja laserowa Trądzik

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych

Ocena: ★★★★★


Nasz drugi serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa