nr telefonu +48 731 467 642 MENUmenu
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Lasery do depilacji

Na rynku mamy dostępne różnorodne lasery do depilacji o różnych parametrach i właściwościach. Specalizujemy się depilacji laserowej i trwałym usuwaniu włosków i w związku z tym, w naszym salonie mamy różne lasery do depilacji. W celu wybrania najlepszej dla siebie oferty skonsultuj się z naszymi pracownikami, a pomogą Tobie dobrać najlepszy model dostosowany do Twoich potrzeb.

Czym się różni depilacja laserem diodowym od depilacji Laser E – LIGHT IPL?

Depilacja laserowa przy pomocy lasera diodowego działa skoncentrowanie w cebulkę włosa, natomiast laser IPL wysyła energię rozproszoną. Część energii w wypadku depilacji laserem SHR jest pochłaniana przez tkanki wokół, dlatego pracuje się na niższych parametrach niż przy laserze diodowym. Przez niższe energie efekt jest osiągany nieco później, niż w wypadku lasera diodowego. Ponadto w wypadku IPL zabiegi trzeba cały czas powtarzać (działa podobnie jak depilacja woskiem). Efekt jest krótkotrwały. W wypadku pracy przy pomocy lasera diodowego efekt jest osiągany szybciej niż przy pomocy IPL, ponadto jest trwalszy. Dzieje się tak ponieważ laser diodowy dociera głębiej do cebulki i uszkadza struktury odpowiedzialne za wzrost włosa w jego macierzy. Laser E- Light IPL tylko deformuje struktury odpowiedzialne za wzrost włosa, ponieważ światło jest rozproszone i nie działa celowo w włos. Niemniej są zalety pracy na tym urządzeniu: jest bezbolesne. W celu wybrania odpowiedniej dla siebie metody skonsultuj się z naszym personelem. Posiadamy różne rodzaje laserów do depilacji tak aby móc najlepiej dostosować zabieg do potrzeb klienta (do rodzaju włosa, kolory skóry, progu bólu i efektu jakiego chce osiągnąć).

Istnieją różne sposoby na usuwanie niechcianego owłosienia. Jedne jednak dają chwilowy efekt, inne natomiast skupiają się na trwałym usuwaniu mieszków włosowych. Dlatego warto wspomnieć o dwóch pojęciach, które są często stosowane naprzemiennie, choć nie oznaczają do końca tego samego. Mianowicie wskażmy różnice pomiędzy depilacją, a epilacją włosków.

IPL a laser diodowy?

Depilacja to jeden z najczęściej stosowanych sposobów na pozbycie się włosków, które można praktykować w warunkach domowych. Depilacja ma charakter krótkotrwały, powoduje usunięcie włosków na dany czas, w zależności metody, która została użyta.  Natomiast epilacja to metoda trwałej redukcji owłosienia i ma charakter długotrwały.

Wśród zabiegów depilacji laserowej wyróżnia się:

Podstawowa różnica pomiędzy epilacja laserowa laserem diodowym, a IPL,  jest taka, ze usuwanie owłosienia za pomocą  urządzenia IPL nie jest metodą laserową, a urządzenie stosowane do fotodepilacji nie jest laserem. IPL ( Intense Pulsed Light) – intensywanie pulsujące światło polega na naświetlaniu danego obszaru lampą ksenonową, a emitowane światło to spektrum fal różnej długości. Zatem fale są pochłaniane zarówno przez cebulkę włosa jak również tkanki okalające. Zabieg ten nie usuwa trwałe, cebulek włosa, a jedynie opóźnia ich wzrost. W porównaniu to epilacji laserowej laserem diodowym mamy do czynienia ze skupiona wiązką światła, która dociera do melaniny zawartej we włosku i nie rozgrzewa okolicznych tkanek zmniejszając tym samym wystąpienie niepożądanych skutków ubocznych. Dodatkowo efekt widać już po pierwszym zabiegu, gdzie włoski redukują się do 30%, aby uzyskać trwały efekt na lata, należy jednak wykonać  serię 6-8 zabiegów, a następnie co pół lub co roku, robić zabiegi przypominające. W naszym salonie posługujemy się holenderskiej klasy laserem diodowym Soprano o generowanej skoncentrowanej długości fali w zakresie 800nm -1100nm. Dzięki skupionej wiązce światła, laser wnika w głąb skóry, uszkadzając cebulki włosa, nie rozgrzewając struktur okalających, a dzięki regulacji wiązki światła, zabieg można wykonywać również u osób z ciemniejszym fototypem skóry. Laseroterapia to nowa technologia zabiegów, która polega na trwałym usuwaniu owłosienia. Skupiona wiązka światła lasera dociera na głębokość cebulki włosa, do skóry właściwej prowadząc do trwałego jej uszkodzenia.

Na czym polega nowa technologia depilacji?

LAseroterapia to nowoczesnej technologii rodzaj zabiegów, który w sposób trwały usuwa niechciane owłosienie niemal z każdego miejsca na ciele. Laser emitując skupioną wiązkę światła w bezpośrednim kontakcie głowicy ze skórą przekształca się w energię cieplną. Zjawisko to doprowadza do uszkodzenia cebulek włosa. Efektem tego zjawiska jest stopniowa redukcja włosów po upływie 10-14 dni od momentu wykonania zabiegu. Włosy wypadają stopniowo w sposób nieregularny, ponadto dochodzi do osłabienia ich struktury oraz spowolnienia procesu ich wzrostu. Stanowi to duży komfort, ponieważ depilacja domowa staje się rzadsza, a co za tym idzie skóra ulega znacznej regeneracji.

Depilacja laserem diodowym

Laseroterapia pozwala w sposób skuteczny usunąć niechciane owłosienie. Jej niebywałą zaletą jest fakt, że zabieg ten stanowi najbardziej trwałą metodę, dzięki czemu wygrywa wśród pozostałych metod dostępnych na rynku kosmetycznym. Oprócz wysokiej skuteczności oraz trwałości niesie za sobą szereg korzyści, które przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie. Wśród nich wyróżnić można olbrzymią poprawę kondycji skóry, brak problemów z naskórkiem w postaci wrastania włosów, zapalenia mieszków włosowych czy podrażnień, wysoki komfort każdego dnia, spontaniczność, a także zwiększona pewność siebie.

Depilacja laserem diodowym to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia w sposób trwały. Dzięki jej wysokiej skuteczności coraz większa ilość osób korzysta z laserowego usuwania owłosienia kobiety oraz mężczyźni w różnym wieku. Zapraszamy na zabiegi do Wrocławia: Depilacja Laserowa Wrocław. Mamy też salon w Warszawie: Depilacja Laserowa Warszawa

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych

Ocena: ★★★★★