nr telefonu +48 731 467 642 MENUmenu
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW Al. Jerozolimskie 87, 02-001 WARSZAWA

Profesjonalny sprzęt

Laser Diodowy do Depliacji Laserowej

Diodowy laser do usuwania owłosienia Mediostar Next PRO* uzyskał nagrodę główną w konkursie Inspiracje Roku 2015 czasopisma BeautyInspiration, w kategorii Medycyna Estetyczna. Komisja nadała wyróżnienie za nowoczesne rozwiązania, w obszarze trwałej depilacji na rynku ogólnoświatowym, niedostępne w żadnym innym laserze (źródło: MeDioStar). Laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy sprzętu Mediostar Next PRO jest najszybszą metodą pozbycia się niechcianych włosów na trwałe!

Niemiecki Mediostar Next PRO jest to nowej generacji URZĄDZENIE MEDYCZNE. Szybsze i nowsze niż dotychczasowe dostępne na rynku lasery diodowe do usuwania owłosienia jak np. Light Sheer. Laser Medio Star Next PRO jest laserem numer jeden z dostępnych obecnie na rynku laserów diodowych!

Podczas zabiegu depilacji laserowej tkanki skóry znajdujące się wokół włosa nie są uszkadzane, dlatego, że laser działa punktowo! Wykorzystywany przez nas sprzęt z dwoma unikalnymi czytnikami melaniny i stopnia nawilżenia skóry pozwala na dobieranie parametrów technicznych zabiegu dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki wysokiemu powinowactwu do melaniny laser dobrze ‘widzi’ włos i precyzyjnie go usuwa. Dzięki temu możemy osiągnąć tak wysoką, długotrwałą i szybką skuteczność kuracji! Podczas zabiegu zminimalizowane jest uczucie bólu przez specjalne urządzenie chłodzące i odprowadzające ciepło. Dzięki długości fali 940nm zabieg jest również bezpieczny dla osób z ciemną karnacją. Ponadto długość fali 940nm dociera głębiej w skórę niż starsze sprzęty (np. lasery rubinowe: 694nm, aleksandrytowy: 755nm, również diodowy ale starszej generacji np. Light Sheer: 810nm). Owocuje to znacznie większą skutecznością dla każdego rodzaju włosa!

Nasi pracownicy to certyfikowani specjaliści wykwalifikowani w wąskiej dziedzinie depilacji laserowej. Przeszli gruntowne szkolenia teoretyczne i praktyczne. Pracują u nas fizycy medyczni specjalizujący się w obsłudze sprzętów medycznych.

*PRO- jest to nowsza wersja Mediostar Next

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych

Ocena: ★★★★★