nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Laseroterapia ile kosztuje?

W tym artykule odpowiadamy na najczęściej zadawane pytanie na temat laseroterapii- ile kosztuje pełna depilacja? Oraz omawiamy temat wrastania włosków w skórę.

W dzisiejszym artykule chcemy odpowiedzieć na pytania, z którymi najczęściej spotykają się nasi specjaliści ds. Laseroterapii przed przystąpieniem do zabiegu . Z uwagi na wszelkie mity, które powstały na przestrzeni lat, postaramy się odpowiedzieć rzetelnie na każde zagadnienie, aby w pełni świadomie móc poddać się zabiegowi z oraz usunąć wszelkie wątpliwości, które mogą wzbudzać obawy, a nawet lęk przed zgłoszeniem się na zabieg. Wybierzemy dla Was, najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów? Sporo osób pyta przy pierwszym zabiegu: "ile kosztuje depilacja?"

Ile kosztuje pełna laseroterapia?

ile kosztuje depilacja laserowa?W naszym salonie jest dostępny cennik promocyjny, który uwzględnia również promocyjną cenę w przypadku redukcji owłosienia z całego ciała. Koszt w przypadku epilacji u kobiet wynosi 1600 zł/ jeden zabieg, natomiast u mężczyzn 2000zł/ jeden zabieg. Warto zwrócić uwagę, ze wykupując pojedyncze partię, kwota którą musielibyśmy zapłacić za całe ciało to 4200 zł, a w pakiecie promocyjnum 1600zł za całe ciało. W cenie promocyjnej koszt jednej epilowanej partii (1600/13=123zl) wynosi 123 zł. Jest to bardzo korzystna cena, przy której oszczędza się aż 2600 zł. Epilację laserową całego ciała zaleca się osobom, którzy na co dzień borykają się z nadmiernie występującym owłosieniem, gęstymi i ciemnymi włoskami, które występują praktycznie na każdym obszarze naszego ciała, ale również dla osób, które po prostu chcą cieszyć się gładką i delikatną skórą bez uczucia dyskomfortu i zwiększyć tym samym pewność siebie.?

Ile kosztuje pojedyncza partia?

ile kosztuje pojedyncza partia depilacji laserowej?małe ( wąsik/linia brzucha/baczki/stopy/dłonie/kolana/pachy/szpara pośladkowa) : 350zł/zabieg
średnie (bikini płytkie (pachwiny)/szyja/ramiona/ręce/pośladki/barki/kark): 450zł/zabieg
duże (cała twarz/łydki/uda/brzuch/klatka piersiowa/plecy/bikini głębokie (pachwiny, wzgórek/ wargi): 550zł/jeden zabieg

Nie wykonujemy laseroterapii intymnej u mężczyzn ale możemy polecić zaprzyjaźnione salony, które wykonują taki zabieg. Wszystkie pozostałe części ciała wykonujemy zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Seria zabiegów kosztuje w zależności od ilości zabiegów jakie będziemy potrzebować np. seria na małą cześć ciała (zakładając 8 zabiegów) kosztuje 1650zł. Mamy też rabaty. Przy zakupie trzech zabiegów z góry możesz otrzymać 15% rabatu. O szczegóły zapytaj personel. Pełny cennik zabiegów znajdziesz na naszej stronie www:

Laseroterapia to zabieg zapewniający trwałe efekty redukcji włosów. Laser wykorzystuje skupioną wiązkę światła, która w bezpośrednim kontakcie ze skórą przekształca się w energię cieplną prowadząc do termicznego uszkodzenia cebulek, a więc struktur odpowiedzialnych za proces wzrostu.

W wyniku działania intensywnego ciepła dochodzi do trwałego uszkodzenia cebulek włosa. Efekt zabiegu następuje po 10-14 dniach od momentu jego wykonania. Wówczas włosy samodzielnie wysuwają się z mieszków włosowych stopniowo wypadając z zabiegu na zabieg. Dodatkowym aspektem epilacji jest spowolnienie procesu wzrostu włosów, a także osłabienie ich struktury. Dzięki temu epilacja domowa staje się szybsza oraz mniej kłopotliwa.

ile kosztuje pełna

Na skuteczny efekt e ma wpływ kilka czynników. Między innymi fototyp skóry, struktura włosa i jego kolor, jak również predyspozycje genetyczne. Wiązka światła laserowego działa na zasadzie fototermolizy, jak również cechuje się zdolnością powinnowactwa do melaniny. Co to w praktyce oznacza, że im więcej melaniny (komórek barwnikwych) zawartych w naszych mieszkach włosowych, tym lepiej dla lasera. Im jaśniejsza karnacja i ciemniejszy włos tym lepszy efekt. Czy oznacza to jednak, że laser nie działa na włoski o ciemniejszym fototypie skóry? O tym w poniższym artykule.

Według klasyfikacji Thomasa Fitzpatricka, który wprowadził klasyfikację 6 typów skóry wyróżnia się :

reakcja na UV: opala się bardzo delikatnie, zazwyczaj ulega poparzeniu

reakcja na UV; dobrze się opala, czasem może ulec poparzenie

reakcja na UV: szybko się opala, rzadko ulega poparzeniu

reakcja na UV: bardzo szybko się opala, rzadko ulega poparzeniu

reakcja na UV: bardzo szybko się opala, nie ulega poparzeniu

W Polsce najczęściej spotkamy się z fototypem II, który dobrze reaguje na zabieg epilacji laserowej. Zabieg u osoby z bardzo jasnymi włosami (blond, rude, siwe) w przypadku lasera diodowego wiąże się ze minimalnym efektem lub jego brakiem.

Co zatem w przypadku ciemnej karnacji ?

Na szczęście ciemna karnacja nie stanowi przeszkody, dzięki nowej technologii lasera diodowego Soprano posiadającego kilka długości fali, można regulować długość wiązki, poprzez dostawanie odpowiednich parametrów do fototypu skóry. Dzięki możliwości regulacji , zabieg przebiegnie bezpiecznie, bez ryzyka wystąpienia poparzenia. Dodatkową zaletą lasera kosmetycznego Soprano jest funkcja układu chłodzącego, którego zadaniem jak sama nazwa wskazuje ma chłodzić naskórek. Funkcja ta zapobiega wystąpieniu niepożądanych skutków ubocznych. Co więcej można zastosować impuls podwójny ( ważny w przypadku ciemniejszej karnacji), który zapewnia dodatkową , poza systemem chłodzenia, ochronę skóry. Jednak należy wspomnieć, jak zostało przedstawione to wcześniej, że najbardziej widoczny efekt jest przy jasnym fototypie skóry i ciemnym kolorze włosa, więc efekt u osoby z ciemniejszą skóra może być słabszy.

Reasumując, ciemna skóra nie dyskwalifikuje z przystąpienia do zabiegu epilacji laserowej, natomiast wiąże się ze zmniejszeniem efektywności zabiegu. Skoro znamy już czynniki, które mają wpływ na rezultat, warto wspomnieć o stosowanych samoopalaczach i korzystaniu z solarium. Specjaliści ds. Laseroterapii zalecają, aby zaprzestać stosowania tego typu procedur z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. W ten sposób zwiększa się efektywność usuwania owłosienia i zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.