nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Laserowe usuwanie owłosienia Wrocław

Dzięki energii emitowanej przez laser diodowy (pochłanianej przez melaninę zawartą w włosie) docieramy do struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa. Jest to tak zwane zjawisko selektywnej fototermolizy. Znaczy to, że przepalamy włos (podgrzewając go do około 70 stopni) uszkadzając przy tym jego macierz.

Dzięki najnowszej technologii zabiegi epilacji są bezbolesne oraz wyjątkowo skuteczne. To przekłada się na ilość oraz jakość usuwania owłosienia i w związku z tym, w efekcie końcowym, na cenę oraz trwałość efektów! Poniżej znajdują się przykładowe zdjęcia przed i po serii depilacji laserowej (udokumentowane klinicznie):

laserowe usuwanie włosów- zarost twarzy laserowe usuwanie owłosienia - broda Laserowe usuwanie owłosienia- wąsy Depilacja zarostu Usuwanie laserowe zarostu Depilacja Laserowa - Epilacja Plecy Clinical Case Book by Asclepion

Laserowe usuwanie włosów, a depilacja tradycyjnymi metodami?

Sporo kobiet poświęca dużo czasu na depilację woskiem, depilatorem lub maszynką do golenia. Dla wielu z nich jest to ogromny problem w walce z niechcianym owłosieniem. Poświęcają mnóstwo swojego cennego czasu na usunięcie owłosienia, co z kolei dodatkowo powiązane jest to z ogromnym dyskomfortem (bólem podczas wyrywania włosów lub zacięciami i podrażnieniami podczas golenia). Włosy po depilacji woskiem często się wrastają, a skóra po każdej metodzie jest podrażniona. Przez to coraz więcej kobiet decyduje się na trwałe pozbyć włosów na ciele, szczególnie w okolicy bikini, pach oraz łydek.

Na czym polega taki zabieg laserowego usuwania włosów i dlaczego jest to wygodne rozwiązanie?

Laserowe usuwanie włosów jest to permanentne usunięcie niechcianego owłosienia i polega na podgrzaniu włosów do 70 stopni i uszkodzeniu struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa znajdujących się w macierzy. Dzięki temu włoski w aktywnej fazie wzrostu (czyli te najmłodsze) już więcej nie odrosną przez lata! Z racji tego, że laserem działamy tylko na włosy w aktywnej fazie wzrostu (tzw. anagen) w celu uzyskania satysfakcjonującego efektu gładkiej skóry potrzebujemy serii zabiegów (najczęściej 6). Niektórym kobietom takie rozwiązanie starcza na długie lata, inne potrzebują wykonywać regularnie, co roku, zabieg przypominający (w niektórych wypadkach nawet co pół roku). W większości wypadków seria zabiegów starcza na 4-7 lat. W tym czasie możemy się cieszyć gładką skórą każdego lata i zapomnieć o problemie niechcianego owłosienia, podrażnień po goleniu, czy bólu podczas wyrywania włosów depilatorem! Jeśli nie jesteś przekonany czy ta metoda usuwania owłosienia jest dla Ciebie zapraszamy na darmową konsultację! W tym celu wypełnij formularz na dole strony, a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to tylko będzie możliwe!

Depilacja laserowa - Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu.

Czym się zajmujemy?

DEPILACJA LASEROWA FOTOODMŁADZANIE GRZYBICA PAZNOKCI LECZENIE RUMIENIA SONOFOREZA LECZENIE TRĄDZIKU

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy

Moja historia z depilacją laserową

Ocena: ★★★★★


Nasz drugi serwis internetowy o depilacji laserowej: www.depilacjalaserowa-wroclaw.pl

Nasz serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa