nr telefonu +48 731 467 642 MENUmenu
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW Al. Jerozolimskie 87, 02-001 WARSZAWA

Depilacja laserowa Warszawa

Dlaczego to ważne by dobrze przemyśleć, gdzie udamy się na zabiegi?

depilacja laserowa warszawa

Jak wygląda depilacja w wielkich miastach? Jak to jest w naszej stolicy?

W Warszawie jest ogromna różnorodność salonów kosmetycznych. Duża konkurencja sprawia, że klienci często są zdezorientowani. Każdy salon promuje swoje sprzęty jako najlepsze. Wiele warszawskich salonów oferuje usługi depilacji laserowej. Ale czy każdy salon w Warszawie dysponuje dobrym sprzętem? Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego salonu. Dlaczego to ważne by dobrze przemyśleć, gdzie udamy się na zabiegi?

Po pierwsze większość warszawskich salonów dysponuje dawno już przestarzałym sprzętem tupu IPL. Co wybrać? Laser IPL czy depilację laserową medycznym LASEREM diodowym? A może laser 3D? Lub SHR epil motion? Może aleksandrytowy czy neonodynamowo yagowy czy rubinowy? Czym się różnią te wszystkie metody? Jakie są najpopularniejsze lasery? Jakie mają różnice i który rodzaj sprzętu najlepiej wybrać? Najmniej efektywnym sprzętem oraz najtańszym i najbardziej rozpowszechnionym np. w Warszawie z pewnością jest laser typu IPL. Jest to laser, a tak naprawdę światło pulsujące (o szerokiej rozpiętości długości fal tj. od 400nm do 1200nm). Dlaczego depilacja światłem jest niekorzystna? Można znaleźć dużo promocyjnych ofert np. na warszawskim Grouponie właśnie na usługę depilacji typu IPL. Ponieważ większość energii pochłaniana jest przez tkanki wokół włosa i w efekcie tylko delikatnie przegrzewamy struktury odpowiedzialne za włos deformując je, a nie trwale uszkadzając. W rezultacie włosy rzeczywiście wypadają, ale trzeba zabiegi regularnie powtarzać cały czas i efekt nie jest długotrwały.

A czym jest ostatnio tak w Warszawie reklamowany laser SHR epil motion? Tak naprawdę jest to zwykła depilacja światłem, czyli IPL (Intense Pulsed Light), jedynie wzmocniona radiofrekwencją RF. Jest to sprzęt nadal dużo tańszy od typowych laserów, który jedynie powoduje nakładanie się fal i tym samym delikatne wzmocnienie efektu względem samego IPL. Niemniej niestety nie wpływa to na długotrwałość efektów. Z kolei inne lasery, które możemy znaleźć w Warszawie to np.: rubinowy, aleksandrytowy, diodowy, ND:YG, 3d. Są to już lasery z wyższej półki. Nie kupi się ich tanio. Wszystkie te urządzenia to nie jest zwykły IPL, ani delikatnie wzmocniony IPL…. czyli nie działają na zasadzie pulsującego światła. Dlaczego jest to korzystne? Ponieważ są laserami o długości fali względnie dostosowanej do struktury i koloru włosa. Cała energia jest celowana we włos i dzięki temu działają o wiele efektywniej niż IPL.

Na warszawskim rynku jest wiele medycznych laserów. Są one wszystkie dość skuteczne. Jednak napisałam wcześniej o długości fali względnie dostosowanej do koloru i struktury włosa. Dlaczego względnie? Ponieważ istnieją pewne różnice w efektywności (ilości zabiegów oraz długotrwałości rezultatów). Jaki laser więc wybrać w Warszawie? Każdy salon reklamuje, że pracuje na laserze numer jeden: najefektywniejszym, najszybszym i bezbolesnym. Który rzeczywiście jest najskuteczniejszy? Na pewno warto wybrać laser medyczny, który ma certyfikaty bezpieczeństwa. Najlepiej IV klasy (to jest najwyżej klasy sprzęt medyczny) - najbardziej przebadany i efektywny oraz posiada badania kliniczne. Taki certyfikat bezpieczeństwa oraz IV klasę medyczną, czyli najwyższą ma laser Mediostar Next.

Czym jeszcze się różnią lasery w Warszawie? Długością fali np. laser rubinowy jest laserem o długości fali 694 nm, aleksandrytowy (755 nm), diodowy (810:980) nm, Nd:YAG (1064 nm). Co powoduje dana długość fali? Na przykład laser rubinowy wnika bardzo płytko w skórę, przez co nie usuwa włosków głębiej położonych. Z kolei laser aleksandrytowy działa nieco lepiej niż rubinowy, niemniej cały czas nie wnika na pożądaną głębokość. Laser diodowy dociera idealnie w głąb skóry (2mm) i uszkadza struktury odpowiedzialne za wzrost włosa w jego macierzy. Tutaj nie musi pisać o względnie dostosowanej długości fali do struktury i koloru włosa. Długość ta jest idealnie dopasowana! Dzięki temu zapewnia efektywną depilację. Na wyróżnienie ze wszystkich laserów diodowych w Warszawie zasługuje laser Mediostar Next Pro, ponieważ pracujemy nim na dwóch idealnie dopasowanych do struktury i koloru włosa długościach fali (jednej dostosowanej do jasnych, a drugiej do ciemnych włosów). Im większa długość fali, tym głębiej w macierz docieramy laserem. Laser Mediostar Next posiada dwie dopasowane, celowane długości tj 810 i 989 nm. Dociera on dostatecznie głęboko, łapie włosy jasne i ciemne oraz nie uszkadza skóry wokół. Niemniej jednak lasery powyżej długości fali 1000nm takie jak Neonodynamowo Yagowe mimo, że docierają głęboko w skórę, to mają zbyt wysokie powinowactwo do hemoglobiny, przez co (w efekcie ubocznym usuwania owłosienia) uszkadzamy ukrwione tkanki wokół włosa. Ponadto istnieje ryzyko poparzenia pacjentów ciemnoskórych lub delikatnie opalonych. Używając lasery Nd-Yg musimy bardzo uważać, aby nie poparzyć skóry. Reasumując lasery diodowe dzięki optymalnie dostosowanej długości fali do struktury i koloru włosa (mają bardzo dobrą absorpcję melaniny we włosie przy możliwie najmniejszej absorpcji dla hemoglobiny) . A czym są lasery 3D? Jest to połączenie kilku technologii tj. lasera diodowego, aleksandrytowego i Nd-Yg. Niestety przez taką kombinację laser ten zostaje daleko w tyle za laserem czystym „diodowym” od dawien dawna chwalonym na wszystkich forach jako najbardziej efektywnym, ze względów technicznych opisanych powyżej.

Reasumując czym wyróżnia się MedioStar Next PRO

Reasumując czym wyróżnia się MedioStar Next PRO względem IPL oraz wzmocnionym IPL czyli Shr Epil Motion oraz czym laser diodowy Mediator Next Pro wyróżnia się na tle laserów Nd-Yg, rubinowych, aleksandrytowych i 3D

Różnice pomiędzy tymi dwiema metodami polegają na innej skuteczności usuwania niechcianych włosów oraz na ilości zabiegów potrzebnych do depilacji.

Na laserze Mediostar Next Pro pracuje kilka Warszawskich salonów. Laser ten ma długość fali dostosowaną do struktury i koloru włosa. Idealna powinowactwo do melaniny zawartej we włosie (dzięki czemu skutecznie przepala struktury odpowiedzialne za wzrost włosa)-, przy jednoczesnej nie dużej absorbcji przez krwinki- cała energia pochłaniana jest przez włos (nie przepalamy otaczających go tkanek). Ponadto pracujemy na dwóch długościach. Jedna dostosowana do jasnych, druga do ciemnych włosów (np. na innych laserach diodowych takich jak Light Sheer, celujemy tylko w jeden rodzaj włosa i działamy nieco płyciej niż na laserze diodowym Mesiostar Next Pro, który celuje we włos dostarczenie głęboko i działa na dwa rodzaje włosów)

Jeśli chcesz naprawdę trwałego efektu na ok. 7 lat i nie chcesz, by włosy odrastały wybierz nasz medyczny i bezpieczny LASER MedioStar Next PRO również w Warszawie. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia zapraszamy do nas na zabiegi! Oczywiście jeśli chcesz przyjechać specjalnie na wizytę do Wrocławia, a jesteś z innego miasta nie martw się możesz skorzystać z oferty! Mamy klientki nawet z Norwegii, Anglii czy Niemiec! I sporo osób specjalnie przylatuje do Polski na zabiegi! Zatem możesz przyjechać do nas nawet z drugiego końca Polski! Mamy super promocję na zabieg na całe ciało! 1400zł za jeden zabieg na wszystkie części ciała na najlepszym sprzęcie!!

📞 731467642

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

czy depilacja laserowa jest bezpieczna

Depilacja laserowa przed latem

depilacja laserowa przed latem

Depilacja laserowa - czy to boli?

depilacja laserem czy to boli

Depilacja bikini

depilacja bikini

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych


Nasz drugi serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa