nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Warszawa al. Jerozolimsie 87 Centrum Medyczne BEST MED II piero tel do rezerwacji 791292874

epilacja  Warszawa Jak wygląda zabieg w wielkich miastach? Jak to jest w naszej stolicy?

Strona salonu z Warszawy : Depilacja laserowa Warszawa
W Polsce jest ogromna różnorodność salonów kosmetycznych. Duża konkurencja sprawia, że klienci często są zdezorientowani. Każdy salon promuje swoje sprzęty jako najlepsze. Wiele salonów oferuje usługi w Warszawie. Ale czy każdy salon dysponuje dobrym sprzętem? Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego salonu. Dlaczego to ważne by dobrze przemyśleć, gdzie udamy się na zabiegi?

Po pierwsze większość salonów dysponuje dawno już przestarzałym sprzętem tupu IPL . Co wybrać? IPL czy zabieg kosmetycznym LASEREM diodowym? A może laser" 3D? Lub SHR epil motion? Może aleksandrytowy czy neodynamowo yagowy czy rubionowy ? Czym się różnią te wszystkie metody? Jakie są najpopularniejsze? Jakie mają różnice i który rodzaj sprzętu najlepiej wybrać? Najmniej efektywnym sprzętem oraz najtańszym i najbardziej rozpowszechnionym z pewnością jest typu IPL. Jest to tak naprawdę światło pulsujące (o szerokiej rozpiętości długości fal tj. od 400nm do 1200nm). Dlaczego zabieg przeprowadzony światłem jest niekorzystny? Można znaleźć dużo promocyjnych ofert np. na Grouponie właśnie na usługę w Warszawie typu IPL. Ponieważ większość energii pochłaniana jest przez tkanki wokół włosa i w efekcie tylko delikatnie przegrzewamy struktury odpowiedzialne za włos deformując je, a nie trwale uszkadzając. W rezultacie włosy rzeczywiście wypadają, ale trzeba zabiegi regularnie powtarzać cały czas i efekt nie jest długotrwały.

A czym jest ostatnio tak reklamowany SHR epil motion? Tak naprawdę jest to zwykłe naświwetlanie światłem, czyli IPL (Intense Pulsed Light), jedynie wzmocniona radiofrekwencją RF . Jest to sprzęt nadal dużo tańszy od typowych sprzętów, który jedynie powoduje nakładanie się fal i tym samym delikatne wzmocnienie efektu względem samego IPL. Niemniej niestety nie wpływa to na długotrwałość efektów. Z kolei inne , które możemy znaleźć to np.: rubinowy, aleksandrytowy, diodowy, ND:YG, 3d. Są to już sprzęty z wyższej półki. Nie kupi się ich tanio. Wszystkie te urządzenia to nie jest zwykły IPL, ani delikatnie wzmocniony IPL…. czyli nie działają na zasadzie pulsującego światła. Dlaczego jest to korzystne? Ponieważ są sprzętami o długości fali względnie dostosowanej do struktury i koloru włosa. Cała energia jest celowana we włos i dzięki temu działają o wiele efektywniej niż IPL.

Na rynku jest wiele kosmetycznych sprzętów. Są one wszystkie dość skuteczne. Jednak napisałam wcześniej o długości fali względnie dostosowanej do koloru i struktury włosa. Dlaczego względnie? Ponieważ istnieją pewne różnice w efektywności (ilości zabiegów oraz długotrwałości rezultatów). Jaki więc wybrać w Warszawie? Każdy salon reklamuje, że pracuje na sprzęcie numer jeden: najefektywniejszym, najszybszym i bezbolesnym. Który rzeczywiście jest najskuteczniejszy? Na pewno warto wybrać sprzęt kosmetyczny, który ma certyfikaty bezpieczeństwa. Najlepiej IV klasy (to jest najwyżej klasy sprzęt medyczny) - najbardziej przebadany i efektywny oraz posiada badania kliniczne. Taki certyfikat bezpieczeństwa oraz IV klasę medyczną, czyli najwyższą.

Czym jeszcze się różnią sprzęty w Warszawie? Długością fali np. rubinowy ma długość fali 694 nm, aleksandrytowy (755 nm), diodowy (810:980) nm, Nd:YAG (1064 nm). Co powoduje dana długość fali? Na przykład rubinowy wnika bardzo płytko w skórę, przez co nie usuwa włosków głębiej położonych. Z kolei aleksandrytowy działa nieco lepiej niż rubinowy, niemniej cały czas nie wnika na pożądaną głębokość. Diodowy dociera idealnie w głąb skóry (2mm) i uszkadza struktury odpowiedzialne za wzrost włosa w jego macierzy. Tutaj nie musi pisać o względnie dostosowanej długości fali do struktury i koloru włosa. Długość ta jest idealnie dopasowana! Dzięki temu zapewnia efekty. Na wyróżnienie ze wszystkich innyh sprzętów diodowych w Warszawie zasługuje Soprano, ponieważ pracujemy nim na dwóch idealnie dopasowanych do struktury i koloru włosa długościach fali (jednej dostosowanej do jasnych, a drugiej do ciemnych włosów). Im większa długość fali, tym głębiej w macierz docieramy. Soprano posiada dwie dopasowane, celowane długości tj 810 i 989 nm. Dociera on dostatecznie głęboko, łapie włosy jasne i ciemne oraz nie uszkadza skóry wokół. Niemniej jednak powyżej długości fali 1000nm takie jak Neonodynamowo Yagowe mimo, że docierają głęboko w skórę, to mają zbyt wysokie powinowactwo do hemoglobiny, przez co (w efekcie ubocznym usuwania owłosienia) uszkadzamy ukrwione tkanki wokół włosa. Dlatego sprzęty Neonodynamowo Yagowe bardziej przydają się do zamykania naczyń, fotoodmładzania i leczenia rumienia. Natomiast sprzęty o zbyt małej długości fali np. takie jak rubinowy mają wysokie powinowactwo do melaniny i większe ryzyko poparzeń skóry. Reasumując diodowe dzięki optymalnie dostosowanej długości fali do struktury i koloru włosa (mają bardzo dobrą absorpcję melaniny we włosie przy możliwie najmniejszej absorpcji dla hemoglobiny) . A czym są zabiegi 3D? Jest to połączenie kilku technologii tj. diodowego, aleksandrytowego i Nd-Yg. Niestety przez taką kombinację ten sprzęt zostaje daleko w tyle za czystym „diodowym” od dawien dawna chwalonym na wszystkich forach jako najbardziej efektywnym, ze względów technicznych opisanych powyżej.

Reasumując czym wyróżnia się Soprano

Reasumując czym wyróżnia się Soprano względem IPL oraz wzmocnionym IPL czyli Shr Epil Motion oraz czym diodowy Soprano wyróżnia się na tle Nd-Yg, rubinowych, aleksandrytowych i 3D

Różnice pomiędzy tymi dwiema metodami polegają na innej skuteczności usuwania niechcianych włosów oraz na ilości zabiegów potrzebnych do epilacji.

Na Soprano pracuje kilka Warszawskich salonów. Ten ma długość fali dostosowaną do struktury i koloru włosa. Idealna powinowactwo do melaniny zawartej we włosie (dzięki czemu skutecznie przepala struktury odpowiedzialne za wzrost włosa)-, przy jednoczesnej nie dużej absorbcji przez krwinki- cała energia pochłaniana jest przez włos (nie przepalamy otaczających go tkanek). Ponadto pracujemy na dwóch długościach. Jedna dostosowana do jasnych, druga do ciemnych włosów (np. na innych sprzętach diodowych takich jak Light Sheer, celujemy tylko w jeden rodzaj włosa i działamy nieco płyciej niż na diodowym Soprano, który celuje we włos dostarczenie głęboko i działa na dwa rodzaje włosów)

Jeśli chcesz naprawdę trwałego efektu na ok. 7 lat i nie chcesz, by włosy odrastały wybierz nasz kosmetyczny i bezpieczny sprzęt Soprano również w Warszawie. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia zapraszamy do nas na zabiegi! Oczywiście jeśli chcesz przyjechać specjalnie na wizytę do Wrocławia, a jesteś z innego miasta nie martw się możesz skorzystać z oferty! Mamy klientki nawet z Norwegii, Anglii czy Niemiec! I sporo osób specjalnie przylatuje do Polski na zabiegi! Zatem możesz przyjechać do nas nawet z drugiego końca Polski! Mamy super promocję na zabieg na całe ciało! 1400zł za jeden zabieg na wszystkie części ciała na najlepszym sprzęcie!!

📞 731467642

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy


Niepoprawny numer telefonu