nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Laseroterapia czy jest bezpieczna?

Czy jest bezpieczna?

Czy laseroterapia jest bezpieczna?

Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie wybrać się na epilację, to warto rozważyć salon w centrum Wrocławia na Odrzańskiej. Specjalistka, która wykonuje tam zabiegi jest przesympatyczna i bardzo miła. Dzięki temu cała wizyta przebiega w fantastycznej atmosferze, co znacznie zmniejsza dyskomfort i sprawia, że epilacja (szczególnie bikini) jest mniej krępująca.

Zabieg wykonywany laserem diodowy jest także całkowicie bezpieczny. Laser oddziałuje jedynie na włos, a konkretniej na melaninę, czyli barwnik zawarty we włosie. Nie powoduje uszkodzeń ani podrażnień skóry, jest to bezinwazyjna metoda, bezpieczna dla zdrowia.

Jest to zabieg, który należy do innowacji w temacie redukcji owłosienia w sposób trwały. Dzięki najnowszej technologii włosy usuwane są na stałe, zapewniając trwały efekt gładkiej i zadbanej skóry, a także wysoki komfort na co dzień. Skupiona wiązka światła skutecznie niszczy cebulki włosa prowadząc do samodzielnego wysuwania się z mieszków włosowych. Pierwsze efekty widoczne są po upływie 10-14 dni od momentu wykonania zabiegu. Także nie musimy długo czekać. Jako salon specjalizujący się w trwałym usuwaniu owłosienia, z doświadczenia możemy powiedzieć, że po pierwszym zabiegu wypada średnio 30% owłosienia! Ale czy jest to zabieg bezpieczny?

bezpieczna

Na czym polega?

Laseroterapia należy do najskuteczniejszych oraz do najnowocześniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia. Jest to zabieg w 100% bezpieczny, ponieważ sprzęt na którym pracujemy w naszym gabinecie jest sprzętem medycznym i posiada badania kliniczne, potwierdzające jego bezpieczeństwo. Wyróżnienie za najnowsze rozwiązania w laseroterapii. Pozwala w sposób nieinwazyjny, a zarazem bardzo skuteczny poprawić codzienny komfort oraz wygląd skóry. Działa świetnie na włosy ciemne ale usuwa również włoski blond (nie usuwa włosów siwych). Można na nim pracować na każdej karnacji!

Rezerwacja online możliwa przez stronę (zielony przycisk rezerwuj na górze strony):

Warszawa: www.depilacja-laserowa.info

oraz Wrocław: depilacja laserowa Wrocław

Intensywna, skupiona wiązka światła w bezpośrednim kontakcie głowicy ze skórą przekształca się w energię cieplną, prowadząc się do termicznego uszkodzenia cebulek włosa czyli struktur odpowiedzialnych za ich proces wzrostu.

Po upływie 10-14 dni włosy samodzielnie wysuwają się z mieszków włosowych. Warto podkreślić, że zabieg wpływa także na osłabienie struktury włosa, a także spowolnienie procesu ich wzrostu.

Światło lasera wnika bezpośrednio do cebulki włosa na głębokość skóry właściwej prowadząc do trwałego jej uszkodzenia. Efektem tego zjawiska jest redukcja włosów. Włosy wypadają w sposób nieregularny. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty w postaci redukcji, osłabienia, a także spowolnienia procesu wzrostu włosów.

Kondycja skóry w dużym stopniu się poprawia, co oznacza, że znacznie korzystniej wygląda. Znikają czarne kropki, podrażnienia, zapalenia mieszków włosowych, a także zjawisko wrastania włosów.

Podsumowanie

Laseroterapia to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia w sposób trwały. Skupiona wiązka światła docierając do skóry niszczy cebulki włosa prowadząc w ten sposób do poprawy wyglądu skóry, a także codziennego komfortu w funkcjonowaniu, który uwalnia od golenia oraz przykrych podrażnień po tradycyjnych metodach.