nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Zamykanie naczynek na nogach

Zamykanie naczynek

Zamykanie Naczynek - Wszystko, co Musisz Wiedzieć

Zamykanie naczynek to popularny zabieg kosmetyczny, który ma na celu redukcję widocznych, poszerzonych naczyń krwionośnych na skórze, często nazywanych pajączkami. To idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z czerwonymi, widocznymi naczynkami na twarzy, nogach czy innych częściach ciała.

Jak Działa Zabieg Zamykania Naczynek?

Zabieg polega na używaniu specjalnych technologii, takich jak laser czy światło IPL, do selektywnego zamykania poszerzonych naczynek. Energia z urządzenia jest absorbowana przez czerwony pigment krwi, co prowadzi do zniszczenia ścianek naczyń krwionośnych, a następnie są one naturalnie usuwane przez organizm.

Kto Może Skorzystać z Zabiegu?

Zabieg zamykania naczynek jest polecany osobom z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, które mogą być wynikiem różnych czynników, takich jak genetyka, ekspozycja na słońce, zmiany hormonalne, ciąża czy nawet zmiany temperatury.

Co Należy Wiedzieć Przed Zabiegiem?

Przed zabiegiem ważne jest, aby skonsultować się ze specjalistą, który oceni stan skóry i dobierze odpowiednią metodę. Ponadto, należy unikać opalania i stosować krem z wysokim filtrem SPF, zarówno przed, jak i po zabiegu.

Po Zabiegu

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona lub opuchnięta, ale te objawy zwykle szybko mijają. Wyniki są często widoczne już po pierwszej sesji, ale w niektórych przypadkach mogą być potrzebne kolejne wizyty, aby osiągnąć optymalne efekty.