nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Wampirzy lifting- Co warto wiedzieć?

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting, znany również jako terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP), to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje naturalne składniki krwi pacjenta do poprawy kondycji skóry, redukcji zmarszczek i stymulacji procesów regeneracji. Nazwa "wampirzy lifting" wynika z faktu, że w trakcie zabiegu wykorzystywana jest krew pacjenta, przypominając skojarzenia z wampirami.

Procedura wampirzego liftingu przebiega w kilku krokach:

  1. Pobranie krwi: Pierwszym krokiem jest pobranie niewielkiej ilości krwi od pacjenta, podobnie jak w zwykłym badaniu krwi. Krew ta jest następnie poddawana specjalnemu procesowi separacji, aby uzyskać osocze bogatopłytkowe (PRP).
  2. Przygotowanie osocza bogatopłytkowego: Osocze bogatopłytkowe jest bogate w czynniki wzrostu i inne składniki, które mają pozytywny wpływ na kondycję skóry. Jest to naturalna substancja, która nie wywołuje reakcji alergicznych ani odrzutu, ponieważ pochodzi od pacjenta.
  3. Iniekcje osoczem: Osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane z powrotem w skórę w obszarach wymagających poprawy. Może to obejmować twarz, szyję, dekolt, a nawet inne obszary ciała, gdzie skóra wymaga regeneracji.

Efekty wampirzego liftingu obejmują:

Zabieg jest zazwyczaj stosunkowo bezpieczny, ponieważ wykorzystuje naturalne składniki pacjenta. Jednak mogą wystąpić krótkotrwałe objawy, takie jak zaczerwienienie, obrzęk lub lekkie siniaki w miejscach iniekcji, które zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni.

Cena wampirzego liftingu może być zróżnicowana w zależności od lokalizacji kliniki, doświadczenia specjalisty oraz zakresu zabiegu. Przed podjęciem decyzji o zabiegu zaleca się konsultację ze specjalistą, który oceni stan skóry i dostosuje plan leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podsumowując, wampirzy lifting (terapia osoczem bogatopłytkowym) to innowacyjna procedura kosmetyczna, która wykorzystuje naturalne składniki krwi pacjenta do poprawy wyglądu skóry. Jest to bezpieczna opcja dla osób poszukujących niestandardowych metod odmładzania skóry.