nr telefonu +48 731 467 642
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW

Usuwanie blizn potrądzikowych oraz rozstępów na ciele

Usuwanie blizn/ rozstęów

Laserowe usuwanie rozstępów i blizn to nowoczesna metoda kosmetyczna, która zyskuje na popularności ze względu na swoją skuteczność i minimalną inwazyjność. Rozstępy, często wynikające z ciąży, nagłych zmian w wadze lub wzrostu, są powszechnym problemem estetycznym, podobnie jak blizny po operacjach czy trądziku. Laserowa terapia może znacząco poprawić wygląd skóry w tych obszarach.

W trakcie zabiegu laser emituje skoncentrowane wiązki światła, które delikatnie usuwają zewnętrzne warstwy skóry, promując regenerację i produkcję nowego kolagenu. To z kolei prowadzi do wygładzenia skóry i zmniejszenia widoczności rozstępów i blizn.

Laserowe usuwanie rozstępów i blizn jest zazwyczaj bezbolesne, choć pacjenci mogą odczuwać lekkie mrowienie lub ciepło w trakcie zabiegu. Liczba potrzebnych sesji zależy od wielkości i rodzaju rozstępów lub blizn, ale wielu pacjentów zauważa znaczną poprawę już po kilku wizytach.

Zabieg ten jest bezpieczny, gdy jest przeprowadzany przez doświadczonego specjalistę. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i wrażliwa, ale zwykle szybko wraca do normy. Ważne jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej i odpowiednia pielęgnacja skóry po terapii laserowej.

Laserowe usuwanie rozstępów i blizn oferuje długotrwałe wyniki, pomagając wielu osobom odzyskać pewność siebie i komfort ze swoim wyglądem.