nr telefonu +48 731 467 642 MENUmenu
UL. Odrzańska 9/10, WROCŁAW Al. Jerozolimskie 87, 02-001 WARSZAWA

Na czym polega depilacja laserowa?

Salon Depilacji Laserowej we Wrocławiu

Dzięki energii emitowanej przez laser diodowy (pochłanianej przez melaninę zawartą w włosie) docieramy do struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa. Jest to tak zwane zjawisko selektywnej fototermolizy. Znaczy to, że przepalamy włos (podgrzewając go do około 70 stopni) uszkadzając przy tym jego macierz.

MedioStar Next PRO jest najszybszym medycznym laserem do usuwania owłosienia na świecie! Nowoczesna niemiecka technologia pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty nawet po 4 zabiegach! Na laserze przeprowadzono badania kliniczne. Dzięki najnowszej technologii zabiegi epilacji są: bezbolesne oraz wyjątkowo skuteczne. To przekłada się na ilość oraz jakość usuwania owłosienia, a w efekcie końcowym na cenę oraz trwałość efektów!

Podczas konsultacji kwalifikującej do zabiegu bardzo ważna jest rozmowa z kosmetologiem wykluczająca wszelkie przeciwskazania. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń osoby wykonującej zabieg dotyczących pielęgnacji skóry po depilacji.


Jak długo utrzymuje się efekt depilacji laserowej?

Po serii zabiegów (minimum czterech) efekt utrzymuje się do 7 lat.

depilacja laserowa we Wrocławiu

Jak się przygotować do zabiegu?

Przed zabiegiem nie należy:

Ponadto powinno się: starannie zgolić obszar poddawany depilacji w dniu wizyty.


Przeciwskazania:

choroby serca, ciąża, dermabrazja laserowa wykonana w ciągu ostatnich trzech miesięcy, opryszczka, peeling chemiczny bądź mechaniczny wykonany w ciągu dwóch tygodni od zabiegu, sterydy, aktywna opalenizna, zaleca się odstawić zioła (na tydzień przed), nie należy zażywać ibuprophenu w dniu zabiegu, jeżeli jesteśmy chorzy powinniśmy odczekać, aż infekcja ustąpi, antybiotykoterapia (zalecany jest minimum tydzień przerwy), depilacja chemiczna, ciąża, karmienie piersią, stosowanie kremu z retinolem, leczenie retinoidami ( np Izotek, Roaccutan)- WYMAGANA JEST PÓŁROCZNA PRZERWA, bliznowiec, choroby skóry, np. bielactwo, łuszczyca, epilepsja, nadwrażliwość na światło, nietypowe zaburzenia pigmentacji, choroby nowotworowe

O czym powinieneś wiedzieć?

Najbardziej rozpowszechnioną i najtańszą metodą dostępną na rynku jest depilacja IPL-em. Często mylnie nazywana depilacją LASEROWĄ.

Różnica pomiędzy laserem a IPL a LASEREM polega głównie na skuteczności usuwania owłosienia oraz ilości zabiegów potrzebnych do depilacji. Laser diodowy Medio Star Next usuwa owłosienie na zawsze, po serii zabiegów włosy nie odrastają. W laserze diodowym fale świetlne lasera mają jedną długość fali dostosowaną do struktury włosa, w związku z tym działają w sposób celowany na włos (a konkretnie na melaninę). Nie szkodzą tkankom dookoła. Wadą urządzeń IPL jest to, że wysyłają one wiele długości fal i przez to rozgrzewają przy okazji okoliczne tkanki. Wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez barwnik, ale również przez skórę. IPL jedynie deformuje cebulki, nie uszkadzając przy tym struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa w macierzy włosa na trwałe. Nie daj się nabrać na niską cenę zabiegu! Zaufaj specjalistom i wybierz profesjonalny sprzęt. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć stale gładką skórą! Ponadto przez to, że IPL ma szerokie spektrum fali istnieje ryzyko poparzenia skóry!

U osób które naświetlały skórą IPL-em skuteczna trwała laserowa depilacja (epilacja) może być trudniejsza!

Zostaw swój NUMER - oddzwonimy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych


Nasz drugi serwis internetowy o makijażu permanentnym: makijaz-permanentny-wroclaw.com

Depilacja Warszawa