Kategorie
Blog

Na czym polega nowa technologia depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to nowa technologia zabiegów, która polega na trwałym usuwaniu owłosienia. Skupiona wiązka światła lasera dociera na głębokość cebulki włosa, do skóry właściwej prowadząc do trwałego jej uszkodzenia.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to nowoczesnej technologii rodzaj zabiegów, który w sposób trwały usuwa niechciane owłosienie niemal z każdego miejsca na ciele. Laser emitując skupioną wiązkę światła w bezpośrednim kontakcie głowicy ze skórą przekształca się w energię cieplną. Zjawisko to doprowadza do uszkodzenia cebulek włosa. Efektem tego zjawiska jest stopniowa redukcja włosów po upływie 10-14 dni od momentu wykonania zabiegu.

Włosy wypadają stopniowo w sposób nieregularny, ponadto dochodzi do osłabienia ich struktury oraz spowolnienia procesu ich wzrostu. Stanowi to duży komfort, ponieważ depilacja domowa staje się rzadsza, a co za tym idzie skóra ulega znacznej regeneracji.

Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszych stron internetowych (w zależności z którego miasta jesteś):

Wrocław: salon depilacji laserowej we Wrocławiu.

Warszawa: www.depilacja-laserowa.info

Jeśli zdecydujesz się na wizytę, możesz zarezerwować ją online (zielony przycisk rezerwuj na górze strony).

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa pozwala w sposób skuteczny usunąć niechciane owłosienie. Jej niebywałą zaletą jest fakt, że zabieg ten stanowi najbardziej trwałą metodę, dzięki czemu wygrywa wśród pozostałych metod dostępnych na rynku kosmetycznym. Oprócz wysokiej skuteczności oraz trwałości niesie za sobą szereg korzyści, które przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie.

Wśród nich wyróżnić można olbrzymią poprawę kondycji skóry, brak problemów z naskórkiem w postaci wrastania włosów, zapalenia mieszków włosowych czy podrażnień, wysoki komfort każdego dnia, spontaniczność, a także zwiększona pewność siebie.

Podsumowanie

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia w sposób trwały. Dzięki jej wysokiej skuteczności coraz większa ilość osób korzysta z laserowego usuwania owłosienia kobiety oraz mężczyźni w różnym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *