Kategorie
Blog

Depilacja laserowa -na zawsze?

Jest to bez wątpienia najlepsza metoda usuwania owłosienia. Niektóre osoby zastanawiają się czy zabieg wystarczy już na zawsze?

Na pewno depilacja laserem należy do najskuteczniejszych rozwiązań, ze względu na trwałe uszkadzanie struktur odpowiedzialnych za proces wzrostu włosów. Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Podpowiadamy

Ile razy trzeba iść na zabieg? Seria zabiegów depilacji laserowej uzależniona jest od osoby, która poddaje się zabiegowi. Czynników jest wiele. Przede wszystkim im ciemniejszy włosek oraz im jest go mniej na starcie, tym szybciej osiągniemy pożądane efekty. Delikatny i cieniutki włos ale ciemny usuwa się najlepiej. Gruby już nieco trudniej. Gęste owłosienie lub nadmierne owłosienie (hirsutyzm) wymaga zdecydowanie większej ilości zabiegów. U niektórych osób z jednego miejsca potrafi wyrastać kilka włosków! Niektórzy mają gęste owłosienie nawet na plecach. Inni bardzo gęste ale np. tylko na okolicy nóg. Gęste owłosienia wymaga większej ilości wizyt. Z kolei jasne włoski (siwe) w ogóle laser nie usunie. Jasne blond usunie ale potrzeba więcej zabiegów. Reasumując najłatwiej usuną się delikatne (cieniutkie), rzadkie ale ciemne włoski. Do takich włosów wystarczą nawet 2-3 zabiegi. Przy bardzo gęstym owłosieniu zabiegów może być zdecydowanie więcej. Przy jasnych włosach laser trudniej dostrzega melaninę i ciężej wychwytuje włoska na skórze, co przekłada się na większą ilość zabiegów. Ale czy depilacja laserowa starcza na zawsze? Szczerze powiedziawszy po serii zabiegów zalecany jest przypominający zabieg raz na rok ale nie jest powiedziane, że będzie on konieczny. Młode osoby mające silne organizmy zazwyczaj potrzebują tych przypomnień (np. nastolatki gdzie jeszcze jest burza hormonów lub kobiety przed 30). Kobiety w średnim wieku koło 40 zazwyczaj osiągają trwały efekt na wiele lat bez konieczności przypomnień. Jednak jest to kwestia indywidualna i zdążają się odchylenia od normy. Często już po pierwszym zabiegu zobaczysz spektakularne efekty i będziesz miał łatwość golenia oraz brak podrażnień. Sporo Pań po pierwszym zabiegu zauważa ubytek włosów około 40%. Inne np. 20% ale każdy na pewno zobaczy spory efekt. Najlepiej ocenić jak na nas działa laser zapisując się np. na małą część ciała (pachy) i jeśli zobaczymy u siebie dobre rezultaty, możemy zainwestować w depilację całego ciała. Jeśli jesteśmy zdecydowani na zabieg możemy zaufać też pozytywnym opiniom jakie ma salon.  Warto je wcześniej sprawdzić. Polecamy nasze gabinety we Wrocławiu oraz w Warszawie:

WARSZAWA: https://goo.gl/maps/nexd46oPChvx6WSk8

Warszawa (przekopiuj link do nowej karty):     www.depilacja-laserowa.info

WROCŁAW: https://g.co/kgs/hvrRpZ                           www.depilacjalaserowa-wroclaw.pl

Ile kosztuje pełna depilacja?

Depilacja całego ciała kosztuje u nas 1600zł dla kobiet oraz 2000zł dla mężczyzn. Nie wykonujemy depilacji intymnej u mężczyzn ale możemy polecić zaprzyjaźnione salony, które wykonują taki zabieg. Wszystkie pozostałe części ciała wykonujemy zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Seria zabiegów kosztuje w zależności od ilości zabiegów jakie będziemy potrzebować np. seria na małą cześć ciała (zakładając 8 zabiegów) kosztuje 1600zł. Mamy też rabaty. Przy zakupie trzech zabiegów z góry możesz otrzymać 15% rabatu. O szczegóły zapytaj personel. Pełny cennik zabiegów znajdziesz na naszej stronie www:

WARSZAWA: www.depilacja-laserowa.info

WROCŁAW: www.depilacjalaserowa-wroclaw.pl

Więcej na ten temat:

https://youtu.be/rfeEBb7mBHw

Depilacja laserowa to zabieg zapewniający trwałe efekty redukcji włosów. Laser wykorzystuje skupioną wiązkę światła, która w bezpośrednim kontakcie ze skórą przekształca się w energię cieplną prowadząc do termicznego uszkodzenia cebulek, a więc struktur odpowiedzialnych za proces wzrostu.

W wyniku działania intensywnego ciepła dochodzi do trwałego uszkodzenia cebulek włosa. Efekt zabiegu następuje po 10-14 dniach od momentu jego wykonania. Wówczas włosy samodzielnie wysuwają się z mieszków włosowych stopniowo wypadając z zabiegu na zabieg. Dodatkowym aspektem depilacji laserowej jest spowolnienie procesu wzrostu włosów, a także osłabienie ich struktury. Dzięki temu depilacja domowa staje się szybsza oraz mniej kłopotliwa.

Dlaczego warto rozpocząć?

Depilacja laserowa to obecnie najlepszy zabieg występujący na rynku kosmetycznym. Pozwala w sposób skuteczny usunąć niechciane owłosienie z każdego miejsca na ciele. Dzięki niej nie tylko poprawia się gładkość skóry i jej kondycja, a także w dużym stopniu zwiększa się komfort funkcjonowania każdego dnia. Występujące dotychczas podrażnienia, zapalenie mieszków włosowych oraz zjawisko wrastających włosów znika, a skóra wygląda na zadbaną oraz zdrową.

Skóra staje się gładka nie tylko pod względem zmniejszania się owłosienia, ale również na skutek zmniejszania się widoczności czarnych kropek, które zwykle najbardziej zauważalne są na jasnych fototypach skóry.

Dzięki efektom depilacji laserowej w znacznym stopniu poprawia się jakość skóry, a także jej wygląd. Dzięki tego rodzaju zabiegom wpływamy nie tylko na poprawę wyglądu zewnętrznego, ale również pozytywnie na własne samopoczucie, a także pewność siebie oraz kobiecość.

Kiedy warto zacząć depilację laserową?

Depilacja laserowa to bez wątpienia najskuteczniejsza metoda na rynku mająca na celu usunięcie owłosienia z całego ciała. Dzięki trwałej redukcji owłosienia wpływamy na wiele aspektów naszego życia. Między innymi poprawiamy jakość oraz wygląd naszej skóry, ponadto zwiększamy pewność siebie oraz komfort funkcjonowania każdego dnia. Kiedy warto rozpocząć depilację laserową?

Depilacja laserowa – kiedy warto zacząć?

Depilacja laserowa to zabiegi trwałej redukcji owłosienia. Obecna technologia w odróżnieniu o tej, która na rynku występowała kilka-kilkanaście lat temu znacznie się różni. Dlatego też moment rozpoczęcia zabiegów laserowego usuwania owłosienia nie odgrywa tak dużej roli jak dawniej. Plusem podjęcia decyzji o depilacji laserowej jesienią bądź zimą jest fakt, że satysfakcjonujące efekty gładkiej skóry będą zauważalne już wiosną lub latem. Warto podkreślić, że obecna technologia urządzeń jaka występuje w gabinetach kosmetycznych pozwala na większe bezpieczeństwo wykonywania zabiegów również latem. Jego nieodłącznym elementem nieustannie jest ochrona przeciwsłoneczna miejsc poddawanych zabiegowi oraz jednocześnie eksponowanych na działanie słońca.

Podsumowanie

Depilacja laserowa to zabieg zapewniający trwałe efekty gładkiej oraz zadbanej skóry. Pozwala w sposób trwały uwolnić się od zjawiska wrastania włosów, podrażnień po goleniu czy zapalenia mieszków włosowych. Zabieg depilacji laserowej można wykonywać przez cały rok zarówno zimą jak i latem, a moment rozpoczęcia sesji zależy wyłącznie od nas samych. Plusem rozpoczęcia zabiegów jesienią bądź zimą jest fakt, że efekt docelowy widoczny jest porą kiedy eksponujemy ciało w większym stopniu, a więc wiosną lub latem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *